Ksiądz kolęda

i

Autor: Shutterstock Ksiądz kolęda

Tego się nie spodziewał

Kolęda 2023. Awantura u pani Grażynki! Ksiądz uciekł po pytaniach o dzieci, ziemię i Rydzyka?!

2023-02-06 10:29

Kolęda 2023 powoli zmierza ku końcowi. Cały czas jednak słyszy się o różnych nietypowych sytuacjach podczas wizyt duszpasterskich. Relacje z kolędy zdają w mediach społecznościowych zarówno księża, jak i wierni. Swoją historią podzieliła się na Twitterze popularna w sieci internautka znana pod nickiem Grażynka Kowalska. Kobieta twierdzi, że ksiądz uciekł po zadaniu niewygodnych pytań. Musiała być niezłą awantura...

Kolęda 2023. Niespodzianki w domach parafian

Kolęda 2023 budzi duże emocje. Chodzących po domach księży spotkają różne - niekoniecznie sympatyczne - sytuacje. Nie wszyscy ludzie pozytywnie reagują na wizyty duszpasterskie. Zdarza się, że po kolędzie idzie sam biskup. Tak było np. w Bydgoszczy, gdzie bp Krzysztof Włodarczyk osobiście odwiedzał parafian, a wiernym oczy wyszły z orbit. Czasem w trakcie wizyt duszpasterskich księży spotykają niespodzianki, które podtrzymują ich na duchu. Ks. Tomasz Białoń opisał swoją historię - odwiedził niewierzącego, który na koniec spotkania poprosił o modlitwę.  Tak przyjemnej atmosfery nie było zapewne u pani Grażynki, która opisała swoje spotkanie z księdzem po kolędzie na Twitterze. Musiało być bardzo niezręcznie. 

Pani Grażynka po kolędzie: Ksiądz uciekł

Pani znana w sieci jako Grażynka Kowalska raczej nie zalicza się do miłośników polskiego Kościoła. Mimo to - jak relacjonuje - zdecydowała się otworzyć drzwi kapłanowi. - Wpuściłam księdza po kolędzie i zadałam parę pytań - niewygodnych pytań o dzieci, ziemie i Rydzyka… uciekł - napisała pani Grażynka, dodając do postu charakterystyczny uśmieszek. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy, utrzymanych raczej w żartobliwym tonie. "Kopertę zdążył wziąć?", "Dobrze, że egzorcyzmów nie zaczął odprawiać" - pisali użytkownicy Twittera.

Nie przegap: Nie żyje postrach księży pedofilów! Zostawił cztery psy. Krystyna Janda żegna zasłużonego psychologa

W naszej galerii zobaczysz, jak mieszka i pracuje ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

Sonda
Ile dajesz księdzu pieniędzy na kolędzie?
AWANTURA o Rydzyka! WARA od ojca dyrektora! To czarna MAFIA! | Komentery
Listen on Spreaker.