Krystyna Pawłowicz

i

Autor: Podlewski/AKPA Krystyna Pawłowicz

Kto by się spodziewał?

Krystyna Pawłowicz wskazała szczęśliwca! W tle tęcza

2022-09-22 12:56

Krystyna Pawłowicz słynie ze swoich kontrowersyjnych postów publikowanych na Twitterze. Wielokrotnie jej słowa umieszczane w sieci wzbudzały wiele emocji, a sama sędzia Trybunału Konstytucyjnego nic sobie nie robi z krytyki. Tym razem wstawiła zupełnie inny post…

Krystyna Pawłowicz jest chyba jedną z najbardziej charakterystycznych kobiet na polskiej scenie politycznej. Często zdarzało jej się robić rzeczy, które później były szeroko komentowane, jak na przykład zjedzenie słynnej sałatki w Sejmie. Jako sędzia Trybunału Konstytucyjnego wciąż potrafi wywołać wiele emocji. Nie chodzi jednak o zachowanie, a o treści, jakie udostępnia w internecie. Za pośrednictwem Twittera często przekazuje swoje konserwatywne poglądy. Tym razem jednak zdecydowała się pokazać coś zgoła innego.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ, JAK KRYSTYNA PAWŁOWICZ RZEŹBIŁA SIĘ NA WIOSNĘ

- 7 kolorów wyłania się z chmury. Ciekawe, do jakiego szczęśliwca trafiły…? – napisała Krystyna Pawłowicz.

Sprawdź: Romantyczne wakacje Krystyny Pawłowicz. Aż ciężko uwierzyć w to, co widać na zdjęciach

Dodała także zdjęcie błękitnego nieba z wielką białą chmurą i małą tęczą tuż nad horyzontem. Trzeba przyznać, że fotografia robi ogromne wrażenie. Widać, że sędzia Trybunału Konstytucyjnego jest wrażliwa na piękno przyrody. Jednak nawet tak niewinny post może być początkiem ideologicznej dyskusji… „To się nazywa tęcza” – skomentował jeden z użytkowników Twittera. „Wolę doprecyzować, o jaki symbol chodzi. Tęcza tęczy nie jest równa…” – odpisała mu Krystyna Pawłowicz. Na szczęście obyło się bez awantury w sieci, a było blisko!

Express Biedrzyckiej - Tomasz Trela: Z Krystyną Pawłowicz spotkamy się w sądzie
Sonda
Lubisz Krystynę Pawłowicz?