Krzysztof Ziemiec & Monika Olejnik

i

Autor: Paweł Wodzyński/East News Krzysztof Ziemiec & Monika Olejnik

SERIO?!

Krzysztof Ziemiec ujawnił prawdę o relacji z Moniką Olejnik! Mało kto, o tym wiedział

2022-12-09 11:48

Krzysztof Ziemiec i Monika Olejnik to jedni z najbardziej znanych polskich dziennikarzy, którzy w mediach są od lat. Postrzegani są jednak jako ci, z dwóch stron medialnej barykady. Jaka jest jednak prawda o ich relacjach? Wszystko wyszło na jaw po latach! O tej sprawie opowiedział Ziemiec.

Krzysztof Ziemiec i Monika Olejnik. Znają się od lat

Krzysztof Ziemiec, podobnie jak Monika Olejnik od dawna robi karierę w mediach. Ta dwójka jest znana zarówno widzom, jak i słuchaczom radiowym. Ludzie doskonale ich znają i lubią, oboje nieraz poczuli dowody sympatii. Wystarczy wspomnieć o nagrodach, które mają na swoich kontach. Ziemiec został nagrodzony w 2011 roku Wiktorem w kategorii „Najpopularniejszy prezenter telewizyjny”, był też uhonorowany Telekamerami, a Olejnik Wiktora dostała w 1995 roku, natomiast wielokrotnie była nominowana do Telekamer. Na pierwszy rzut oka wiele ich łączy, choć dziś raczej kojarzą się jako dziennikarze zupełnie różni, po innych stronach medialnej barykady. Czy jednak zawsze tak było? Prawdę o relacji z Olejnik Ziemiec wyznał akurat teraz, zupełnie przypadkowo. 

Taka wyglądają relacje Ziemca i Olejnik. To może być szok dla wielu!

Wszystko zaczęło się od tego, że na Krzysztof Ziemiec na Twitterze podał dalej zdjęcie sprzed lat, na którym był uchwycony razem z Olejnik. Był to 2005 rok, a Ziemiec i Olejnik na zdjęciu siedzą razem w jednym studiu telewizyjnym. Co to mogła być za okazja? W 2005 roku Krzysztof Ziemiec był jednym z prowadzących wieczorne wydanie "Wiadomości" TVP 1, a Olejnik miała tuż po "Wiadomościach" swój program publicystyczny, "Prosto w oczy", do którego zapraszała polityków. Byli więc wówczas kolegami z jednej pracy. Jeden z internautów, gdy zobaczył wspólne zdjęcie dziennikarzy od razu zapytał Ziemca: - Z ciekawości, mówicie sobie Państwo ,,Część" w razie przypadkowego spotkania? I tu Ziemiec nie wykręcał się, tylko odpowiedział wprost: - Nie widziałem Moniki na żywo od wielu lat. Ale myślę że tak ? poznaliśmy się jeszcze w Trójce w 94 roku.

ZOBACZ NIŻEJ W NASZEJ GALERII, JAK SIĘ ZMIENIAŁA MONIKA OLEJNIK:

Tak ćwiczy Monika Olejnik
Nasi Partnerzy polecają