Tak zmieniła się Aleksandra Kwaśniewska

i

Autor: Instagram

CHĘTNYCH NIE BRAKUJE

Ludzie biją się o kolację z Olą Kwaśniewską. Trzeba zapłacić już 5 tys. zł! Szlachetny cel

2022-12-14 13:26

Ola Kwaśniewska ma wielkie serce. Dlaczego? Córka pary prezydenckiej Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich zdecydowała się wziąć udział w akcji charytatywnej fundacji "Mam marzenie". Każdy kto chce może wylicytować kolację z Kwaśniewską. Aby przebić licytujących już trzeba zapłacić ponad 5 tysięcy złotych.

Każdy może zjeść kolację z Olą Kwaśniewską 

Aleksandra Kwaśniewska lubi pomagać innym. Nieraz wspiera działania charytatywne różnych organizacji. Z pewnością prospołeczną postawę przejęła od mamy Jolanty Kwaśniewskiej, która od lat działa na rzecz potrzebujących. Wystarczy wspomnieć, jak była pierwsza dama bardzo angażuje się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. Ola Kwaśniewska zdecydowała się wziąć udział w akcji charytatywnej fundacji "Mam marzenie" . Znalazła się w gronie 50 gwiazd, z którymi można zjeść kolację: - Kolacja Marzeń to akcja, w której każdy może pomóc. W dodatku w bardzo atrakcyjny sposób - licytując kolację ze swoją ulubioną gwiazdą lub kupując cegiełkę. Zebrana kwota w całości przeznaczana jest na spełnienie marzeń podopiecznych Fundacji - dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Pomóż nam spełnić ich marzenia! - czytamy w opisie akcji. Trzeba przyznać, że fani Kwaśniewskiej stanęli na wysokości zadania. Dosłownie w godzinę od tego, gdy powiadomiła w mediach społecznościowych, z niewielu ponad 500 zł w licytacji, kwota skoczyła do ponad 5 tysięcy!

Kolacja z Kwaśniewską za ponad 5 tysięcy złotych

Ola Kwaśniewska może być dumna ze swoich sympatyków: - Jesteście niesamowici! - napisała zadowolona. Co warto zauważyć, prezydnetówna zdecydowanie wygrywa w licytacji, ponieważ za kolacje z innymi gwiazdami, aż tak wysokich kwot nie ma. Kolacja marzeń z aktorką Wiktorią Gąsiewską na razie kosztuje 3,5 tys. złotych, a z Agnieszką Dygant jedynie 700 zł. Kwaśniewska zdecydowanie bije wszystkich!

CZYTAJ: Opowiedziały Oli Kwaśniewskiej o stracie dziecka. "Ja się zawsze boję"

Aleksandra Kwaśniewska ucieka sprzed kamery na myśl o rozmowie na temat wywiadu z Hakielem
Nasi Partnerzy polecają