Tak się zmieniła Marianna Schreiber. Wielka metamorfoza żony polityka PiS

i

Autor: AKPA Tak się zmieniła Marianna Schreiber. Wielka metamorfoza żony polityka PiS

ALE NUMER!

Marianna Schreiber tuż przed wyjściem na basen przeprasza męża! Musiała zareagować. Wydała oświadczenie

2023-02-09 14:29

Marianna Schreiber już za kilka dni, a dokładnie w poniedziałek 13 lutego, ma się wybrać na basen z Michałem Marszałem związanym z tygodnikiem "Nie". Wszystko dlatego, że czas spędzony na pluskaniu wystawiła na licytacji, by wesprzeć WOŚP. Niestety, cała historia sprawiła, że część internautów odczytała to, jako zrobienie przykrości mężowi. Schreiber wydała oświadczenie!

Marianna Schreiber wybiera się na basen, by wesprzeć WOŚP

Marianna Schreiber postanowiła dołożyć cegiełkę do WOŚP i wesprzeć fundację. W ramach licytacji, z której pieniądze przejdą na rzecz WOŚP, wystawiła czas spędzony ze sobą w jednym z wodnych parków rozrywki. Traf chciał, że licytację wygrał Michał Marszał, czyli związany z tygodnikiem "Nie" twórca memów. Od razu pojawiło się wiele złośliwostek i dowcipów na temat wspólnego wyjścia Schreiber i Marszała. Szefa "Mam dość 2023" oczywiście w mediach społecznościowych wiele miejsca poświęciła wspomnianej licytacji. Internauci byli bardzo ciekawi wszelkich szczegółów, a wśród pytań pojawił się też wątek męża Marianny Schreiber, ministra Łukasza Schreibera. Fani Marianny Schreiber byli ciekawi, jak zareagował jej mąż na planowane wyjście na basen: - Możecie tylko się domyślać jaka była rozmowa z moim mężem, gdy się dowiedział o licytacji… - stwierdziła krótko.

Schreiber przeprasza męża! Wydała oświadczenie 

Najwyraźniej jednak wszelkie komentarze, złośliwostki i żarty na ten temat musiały narobić niemałego zamieszania, bo w czwartek 9 lutego, czyli na dosłownie kilka dni przed owym basenowym spotkaniem, Marianna Schreiber wydała oświadczenie, które opublikowała w mediach społecznościowych. Przeprosiła w nim męża z Łukasza Schreibera a sprawienie mu przykrości i wszelkie nieprzyjemności, które przy okazji go dotknęły. 

- W związku ze zbliżającym się poniedziałkowym wyjściem na basen, które wylicytował Pan Marszał z tygodnika "Nie", chciałam podziękować za wpłatę kwoty 7150 zł na konto Orkiestry, a jednocześnie chcę przeprosić mojego męża za sprawienie mu przykrości i narażenie na przycinki internetowe samą formą jaką wybrałam na zrealizowanie mojego pomysłu wsparcia Fundacji - napisała Marianna Schreiber. Jak dodała, realizacja nastąpi w najbliższy piątek, a ona sama wspiera i będzie wspierała WOŚP.

Politycy od Kuchni - Robert Biedroń
Nasi Partnerzy polecają