Marianna Schreiber zaprosiła Rutkowskiego!

i

Autor: SE

MAM TEGO DOŚĆ

Marianna Schreiber zaprosiła Rutkowskiego! Detektyw liczy na pomoc Ziobry

2022-09-30 18:00

Takiego gościa w "Mam tego dość" jeszcze nie było! Marianna Schreiber do programu "Mam tego dość" zaprosiła Krzysztofa Rutkowskiego. W rozmowie z gospodynią programu nie zabrakło pytania o politykę. Ależ tam się działo!

Marianna Schreiber zaprosiła Rutkowskiego! Detektyw liczy na pomoc Ziobry

Gość Marianny Schreiber, detektyw Krzysztof Rutkowski w programie "Mam tego dość" został zapytany o to, skąd ma w sobie tyle ekstrawagancji np. w wyglądzie. Detektyw wprost przyznał, że nie robi tego na pokaz, ale po prostu tak się dobrze czuje w czapkach, z dużą biżuterią. W rozmowie pojawił się też temat wielkiej polityki, bo Rutkowski był przed laty posłem i europosłem. Jak to wspomina po latach? - Byłem pierwszym posłem do PE, który wszedł, bo Polska wchodziła wówczas do Unii, najpierw mieliśmy status obserwatorów, a następnie deputowanych do PE. Tak budowaliśmy demokrację, to był dobry czas. Bo o pierwszych się mówi. Byliśmy pierwszymi, którzy przekroczyli prób Parlamentu Europejskiego - ocenił. Jak dodał, nie ma zamiaru znów wchodzić do polityki, bo każdy powinien robić to, na czym się zna oraz by nie przekraczać poza dane pole działania. Dlatego on sam woli działać na rzecz np. bezpieczeństwa. W czasie rozmowy z Rutkowskim pojawił się również temat... Zbigniewa Ziobry. Detektyw odniósł się do sytuacji, gdy dochodzi, jak to określił, do pewnych naruszeń przez sędziów. Chodzi np. o przypadki, gdy dojdzie do pomyłek i zamiast siłowego wejścia policji do podejrzanego, przez pomyłkę, i następuje wejście do osoby niewinnej. Dlatego też Rutkowski działa na rzecz takich pokrzywdzonych osób. 

- Będziemy się komunikować z ministrem Ziobrą. Minister interweniuje, interesuje się tymi sprawami. Dziękuję mu za to, że nie przechodzi obojętnie, obok pewnych rzeczy, obok tego, co się dzieje. Jeśli politycy opozycji, krzyczą, że "naruszacie praworządność" a jeśli jest naruszana praworządność przez sędziów? To kim my jesteśmy w tym kraju, my obywatele? - pytał ostro Rutkowski, pokazują jeden z wniosków, który właśnie ma trafić do ministra sprawiedliwości. Co jeszcze padło w programie? Najnowszy odcinek "Mam tego dość" już w piątek 30 września o godz. 19.00 na You Tube. Zapraszamy! 

Marianna Schreiber - MAM TEGO DOŚĆ - HiT
Nasi Partnerzy polecają