Basen i inne luksusy

Krzysztof Rutkowski śpi z różańcem i giwerą. Tak mieszka słynny detektyw

Dom słynnego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego to prawdziwa twierdza! - Pan Jezus musi zawsze o nas dbać – zaznacza w programie "Politycy od kuchni" Krzysztof Rutkowski, który śpi z różańcem i bronią. - I to jest bezpieczeństwo! A jeśli przyjdą do nas niepowołani goście, to jesteśmy w stanie ich przywitać - zaznacza w rozmowie z Kamilem Szewczykiem i Piotrem Lekszyckim słynny detektyw, pokazując na różaniec i broń.

Krzysztof Rutkowski był posłem, europosłem, należał przez jakiś czas do Samoobrony Andrzeja Leppera. Przede wszystkim jednak od jest wziętym detektywem, który dostaje kolejne zlecenia z najodleglejszych rejonów świata! Dziennikarzy "Super Expressu" Krzysztof Rutkowski przyjął w swoim bajecznym domu z basenem pod Łodzią. Wielkie wrażenie robi przydomowy basen, w którym detektyw lubi się pluskać w wolnych chwilach. W programie "Politycy od kuchni" Rutkowski opowiedział, jak wygląda jego życie prywatne i przygotowania do programu "Taniec z gwiazdami".

Rutkowski przejmująco o synu i Panu Jezusie

Okazuje się, że Krzysztof Rutkowski jest człowiekiem religijnym - Pan Jezus musi zawsze o nas dbać – zaznacza w programie "Politycy od kuchni" Krzysztof Rutkowski, kiedy przechodzimy do sypialni i widzimy przy łóżku przewieszony różaniec, a obok... dwie giwery. - I to jest bezpieczeństwo! - dodaje Krzysztof Rutkowski. Były polityk marzy, żeby jego syn poszedł w jego ślady.- Chciałbym, żeby myślał tak, jak ja. Żeby kontynuował moje dzieło – wyznaje detektyw.

Nie przegap: Ryszard Czarnecki z PiS jest rozwodnikiem! Szczere wyznanie o relacjach z byłą żoną

Zobacz, jak mieszka Krzysztof Rutkowski i poznaj jego tajemnice

Co je Krzysztof Rutkowski?

Przy okazji detektyw zdradza, że dzięki diecie zrzucił w ostatnich miesiącach 14 kilogramów. - Krzysztof Rutkowski dziś nie gotuje – przyznaje w rozmowie z Kamilem Szewczykiem i Piotrem Lekszyckim. Dodaje też, że korzysta z diety pudełkowej. - Jem mięso, makaron sojowy, ryby. Absolutny brak czasu powoduje, że kuchnia mikrofalowa jest często wykorzystywana w naszym domu – zdradza pan Krzysztof, który pokusiła się także o refleksję nad swoim życiem. Niczego nie żałuję. A jeśli mogę czegokolwiek żałować, to chyba tego, że wszedłem w politykę – kwituje Krzysztof Rutkowski.

Niczego nie żałuję. A jeśli mogę czegokolwiek żałować, to chyba tego, że wszedłem w politykę – kwituje Krzysztof Rutkowski.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany