Marta Kaczyńska

i

Autor: Łukasz Gągulski/SUPER EXPRESS Marta Kaczyńska

Dziwna sprawa

Marta Kaczyńska wstawiła serię tajemniczych zdjęć. O co chodzi?

2022-07-27 13:07

Marta Kaczyńska pilnie strzeże wszelkich tajemnic ze swojego życia prywatnego. Na swoich profilach na mediach społecznościowych skupia się przede wszystkim na swoich tragicznie zmarłych rodzicach oraz najważniejszych wydarzeniach politycznych. Teraz pokazała dziwne zdjęcia…

Marta Kaczyńska jest bardzo intrygującą postacią. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego ma wiele zajęć: jest prawniczką, pisze felietony dla tygodnika „Sieci”, a do tego wychowuje małego synka oraz dwie córki. Nie lubi jednak chwalić się tym, co u niej słychać ani jak spędza wolny czas. Mimo to od czasu do czasu na jej profilu na Instagramie pojawią się tajemnicze zdjęcia… W czerwcu i lipcu 2022 roku wstawiła serię fotografii, pokazującą niesamowite ujęcia kwiatów czy krajobrazów. Widać na przykład pole z pojedynczym drzewem, a na niebie płynie balon. Na innym widać dom w całości pokryty pnączami, a wokół niego rośnie bujna roślinność. Na jeszcze innych z kolei widać zbliżenia na przykład na kwitnące róże. O co chodzi?

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ DZIWNE ZDJĘCIA MARTY KACZYŃSKIEJ

Sprawdź: Magdalena Ogórek wyznała, co ją spotkało. Płakać się chce

Niestety, Marta Kaczyńska nie dodaje do swoich postów żadnych opisów, a internauci mogą jedynie zgadywać, gdzie jest. Nie da się jednak ukryć, że córka Marii i Lecha Kaczyńskich pasjonuje się fotografią i ma niesamowity talent do kadrowania oraz zauważania piękna w szczegółach. Być może właśnie na te elementy Marta Kaczyńska chce zwrócić uwagę widzów, a nie odciągać ich uwagę przez opisy zdjęć? Nie wykluczone, ze kiedyś sama zdradzi te tajemnicę.

Sonda
Czy lubisz Martę Kaczyńską?
Wojna na prawicy! Kaczyński nadepnął na ŻMIJĘ! Ekspert jest przerażony