Oskar Szafarowicz

i

Autor: Oskar Szafarowicz/FACEBOOK Oskar Szafarowicz

Oskar w natarciu

Młody działacz PiS nabija się ze zdjęcia Tuska z Dudą. "Samozaoranie opozycji"

2023-02-22 7:30

Oskar Szafarowicz (22 l.) od kiedy dostał państwową fuchę jako młodszy specjalista ds. promocji w Krajowym Zasobie Nieruchomości, staje się coraz bardziej odważniejszy w krytykowaniu opozycji i Donalda Tuska. Wykorzystał okazję, by "zjechać" lidera Platformy Obywatelskiej, gdy ten podał rękę prezydentowi Andrzejowi Dudzie w Arkadach Kubickiego na spotkaniu z prezydentem USA Joe Bidenem.

Andrzej Duda w czasie pobytu w Arkadach Kubickiego w ogrodach Zamku Królewskiego, nieoczekiwanie podszedł do Donalda Tuska i podał mu rękę. Przewodniczący PO siedział w tedy na krześle i zdążył tylko lekko wstać, przez co wyglądał na przygarbionego. Nie przeszkodziło to naczelnemu krytykantowi opozycji, młodemu działaczowi PiS, Oskarowi Szafarowiczowi na umieszczenie mocnego wpisu na Twitterze. - Donald Tusk: niemal na kolanach przed Prezydentem Andrzejem Dudą. Rafał Trzaskowski: 30 sekund „rozmowy” z #Biden. Samozaoranie opozycji 12 w skali 0-10 🤣😂🤣😂🤣 - napisał.

Joe Biden w Warszawie. Giertych przejrzał cel Joe Bidena?! Mówi o kamuflażu

Oskar Szafarowicz odniósł się do wpisu dziennikarza WP Michała Wróblewskiego, który poinformował, że wymiana zdań Joe Bidena z Rafałem Trzaskowskim, nie trwała nawet minuty. Potem sprostował, że według polityków związanych z  prezydentem Warszawy rozmowa miała trwać 7-10 min i doszło w jej trakcie do "konkretnych ustaleń". Sam Donald Tusk spotkanie z prezydentem Stanów Zjednoczonych określił w taki sposób na Twitterze: Joe Biden krótko i dosadnie: Donaldzie, będziemy bronić solidarnie wolności i demokracji. Zawsze i wszędzie.

Joe Biden dziękuje Polakom. Historyczne przemówienie w Warszawie

Dlaczego ataki polityczne skupiają się na Tusku?

Ekspert wyjaśnia: to prosta taktyka! POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają