Wiatr spłatał figla Monice Olejnik

i

Autor: instagram

Wszystko się nagrało

Monika Olejnik odsłoniła dekolt, za późno się zorientowała! Było widać za dużo?

2022-08-04 10:16

Monika Olejnik w „Kropce nad i” zawsze wygląda nienagannie – eleganckie stroje i ekstrawaganckie to jej znak rozpoznawczy. W czasie wolnym nie rezygnuje z oryginalnego obuwia, ale za to jej stylizacje są zupełnie inne. Na jednym z nagrań niesforna sukienka odsłoniła dekolt dziennikarki…

Monika Olejnik korzysta z lata ile wlezie! Obecnie ma przerwę od prowadzenia „Kropki nad i” i gorących rozmów z politykami, a ten czas spędza między innymi we Francji, gdzie towarzyszy jej partner Tomasz Ziółkowski. Pobyt w malowniczym kraju dziennikarka na bieżąco relacjonuje w mediach społecznościowych, a ostatnio pochwaliła się nagraniami z Sant'Antonino, które łączy górzysty pejzaż z bliskością morza.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ MONIKĘ OLEJNIK W BIKINI

- Sant'Antonino - być tu, gdzie byli Oni. Ulubione miejsce Wojtka Pszoniaka. Kiedyś spędzili tutaj fantastyczne wakacje z uwielbianym, również we Francji, poetą Adamem Zagajewskim – napisała.

Filmik udostępniony przez Monikę Olejnik na Instagramie pokazuje między innymi urokliwą panoramę okolicy, ale też jak ona sama wygrzewa się na słońcu w sukience na cieniutkich ramiączkach do złudzenia przypominającą halkę. Gwiazda TVN postanowiła nie zakładać pod nią stanika i później mogła tego nieco żałować…

Sprawdź: Monika Olejnik pokazała partnera w pełnej krasie. Co za przystojniak!

W pierwszych chwilach nagrania widać, jak Monika Olejnik siedzi niczego świadoma, a dekolt sukienki znacznie się obniżył, pokazując jej dekolt. Tak wiele dziennikarka jeszcze nie pokazała! Później ujęcie zmienia się na krajobraz za jej plecami, a gdy wraca do głównej bohaterki, widać, ze ta pośpiesznie poprawia sukienkę. Czyżby niechcący odsłoniła za dużo? Na pewno nie – gdyby tak było, nie chwaliłaby się filmikiem na Instagramie.

Sonda
Podoba ci się styl Moniki Olejnik?
Tak ćwiczy Monika Olejnik

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki