Wiatr spłatał figla Monice Olejnik

i

Autor: instagram

Wszystko się nagrało

Monika Olejnik odsłoniła dekolt, za późno się zorientowała! Było widać za dużo?

2022-08-04 10:16

Monika Olejnik w „Kropce nad i” zawsze wygląda nienagannie – eleganckie stroje i ekstrawaganckie to jej znak rozpoznawczy. W czasie wolnym nie rezygnuje z oryginalnego obuwia, ale za to jej stylizacje są zupełnie inne. Na jednym z nagrań niesforna sukienka odsłoniła dekolt dziennikarki…

Monika Olejnik korzysta z lata ile wlezie! Obecnie ma przerwę od prowadzenia „Kropki nad i” i gorących rozmów z politykami, a ten czas spędza między innymi we Francji, gdzie towarzyszy jej partner Tomasz Ziółkowski. Pobyt w malowniczym kraju dziennikarka na bieżąco relacjonuje w mediach społecznościowych, a ostatnio pochwaliła się nagraniami z Sant'Antonino, które łączy górzysty pejzaż z bliskością morza.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ MONIKĘ OLEJNIK W BIKINI

- Sant'Antonino - być tu, gdzie byli Oni. Ulubione miejsce Wojtka Pszoniaka. Kiedyś spędzili tutaj fantastyczne wakacje z uwielbianym, również we Francji, poetą Adamem Zagajewskim – napisała.

Filmik udostępniony przez Monikę Olejnik na Instagramie pokazuje między innymi urokliwą panoramę okolicy, ale też jak ona sama wygrzewa się na słońcu w sukience na cieniutkich ramiączkach do złudzenia przypominającą halkę. Gwiazda TVN postanowiła nie zakładać pod nią stanika i później mogła tego nieco żałować…

Sprawdź: Monika Olejnik pokazała partnera w pełnej krasie. Co za przystojniak!

W pierwszych chwilach nagrania widać, jak Monika Olejnik siedzi niczego świadoma, a dekolt sukienki znacznie się obniżył, pokazując jej dekolt. Tak wiele dziennikarka jeszcze nie pokazała! Później ujęcie zmienia się na krajobraz za jej plecami, a gdy wraca do głównej bohaterki, widać, ze ta pośpiesznie poprawia sukienkę. Czyżby niechcący odsłoniła za dużo? Na pewno nie – gdyby tak było, nie chwaliłaby się filmikiem na Instagramie.

Sonda
Podoba ci się styl Moniki Olejnik?
Tak ćwiczy Monika Olejnik
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany