Krystyna Pawłowicz, Monika Olejnik

i

Autor: MARCIN WZIONTEK/SUPER EXPRESS Krystyna Pawłowicz, Monika Olejnik

Co za widok!

Monika Olejnik tańcuje i zadziera kiecę niczym ze złota. „Jest pani szalona”

2022-09-20 10:38

Monika Olejnik podczas rozmów z politykami potrafi być bardzo ostra, jednak prywatnie pokazuje się jako roześmiana, serdeczna osoba. To, co łączy oba wizerunki dziennikarki, to odważne stroje. Ostatnio gwiazda TVN zaskoczyła swoją złotą suknią, którą wywijała przed obiektywem.

Monika Olejnik już niejednokrotnie udowodniła, że ma własny styl i nie przejmuje się krytyką. Nawet w „Kropce nad i” potrafi zaskoczyć widzów swoimi nietypowymi butami na wysokim obcasie. Choć przed kamerami w  studiu raczej nosi stonowane ubrania, to prywatnie często zakłada barwne stroje o nietypowych krojach. Ostatnio Monika Olejnik pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Na tę okazję wybrała szczególny strój: długą złoto-pomarańczową suknię z lejącego się materiału od Gosi Baczyńskiej. Do tego miała rękawiczki bez dłoni w pasującym kolorze i czarne sandały na wysokim obcasie. Jako dopełnienie założyła duże kolczyki w kształcie stykających się na wierzchołkach rombów. Na jednym z nagrań, które udostępniła, widać jak dziennikarka tańczy przed obiektywem, zadzierając nieco sukienkę.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ MONIKĘ OLEJNIK W BIKINI

Sprawdź: Tym razem Olejnik przesadziła? „Ta sukienka to jest jakiś kosmos”

Widać, że Monika Olejnik świetnie się bawiła pozując podczas imprezy. Jej znajomi ze stacji od razu pokazali, jak bardzo podoba im się prowadząca „Kropkę nad i” w pomarańczowej kreacji. „Ale petarda” – napisała w komentarzach restauratorka Magda Gessler, modelka Anja Rubik z kolei wysłała koleżance serduszko.

„Dzięki za super towarzystwo wczoraj, i że tak świetnie wyglądałaś i czułaś się w sukni ode mnie” – dodała projektantka. Fani także są zachwyceni. Już przyzwyczaili i się do oryginalnego stroju gwiazdy TVN, a nawet zaczęli go doceniać. „Stylizacja jak zwykle piękna Brawo”; „Cudna ta kiecka”; „Szałowy ten pomarańcz”, „Jest pani szalona! Uwielbiam” – czytamy w komentarzach na Instagramie.

Tak ćwiczy Monika Olejnik
Sonda
Podoba ci się styl Moniki Olejnik?