Donald Tusk

i

Autor: Sebastian Wielechowski/SUPER EXPRESS Donald Tusk

Lider KO zachwycił na Instagramie

Prywatne zdjęcia Donalda Tuska krążą po sieci. "Ktoś zabrał mi telefon"

2022-11-29 22:43

Lider Koalicji Obywatelskiej, Donald Tusk (65 l.) zaskoczył internautów nagraniem na Instagramie. Nie wiadomo, czy to w kontekście sprawy Pegasusa czy może fałszywego telefonu do Andrzeja Dudy (50 l.), ale były premier zabawił się z internautami w sytuację, w której ktoś zabrał mu telefon i ujawnił zdjęcia z jego galerii. Fotki zachwyciły komentatorów.

- Ktoś zabrał mi telefon. Chcą opublikować moje zdjęcia z galerii - czytamy na pierwszej planszy z tekstem, która pojawia się na opublikowanym przez Donalda Tuska wideo. Instagramowe nagranie okrasił podpisem "Nie mam nic do ukrycia".

Donald Tusk niczego nie ukrywa. Polityk pokazał zdjęcia ze swojej galerii w telefonie

Po planszy z napisem pojawia się kolejna - "moja galeria:", a na jej tle kolejne zdjęcia z Donaldem Tuskiem w roli głównej. Na nagraniu widzimy fotki, na których Donald Tusk zajada się pierogiem i stroi miny do kamery, na kolejnym zdjęciu tuli swoją córkę, kopie piłkę nożną, spotyka się ze słynnym brazylijskim piłkarzem Neymarem, siedzi na wielkim różowym krześle, opala się, pozuje rozczochrany i jeszcze kilka innych zdjęć.

Nagranie bardzo spodobało się internautom. Wielu szybko dostrzegło, że za akcją stoi ekipa Donalda Tuska od PR, a decyzja o publikacji nagrania była dobrym pomysłem. W komentarzach niejednokrotnie chwalono dystans, jaki ma do siebie były premier. - Kocham jeszcze bardziej - napisała Natalia. Z kolei internautka posługująca się nickiem szczepanskaprzybyl - Inteligentny dystans👏jak tu Pana nie lubić i nie podziwiać...no, jak...TYLKO DONALD TUSK - czytamy w jej komentarzu.

Kto nie ma galerii, ten liczy policjantów. Tak pojawił się wątek dotyczący Jarosława Kaczyńskiego

Nie zabrakło wpisów, które odwoływałyby się do głównego adwersarza Donalda Tuska, Jarosława Kaczyńskiego (73 l.). Jeden z komentatorów zauważył, że Jarosław Kaczyński takiej galerii na telefonie nie ma, ale za to może liczyć na sporą obstawę funkcjonariuszy policji.Niektórzy to co prawda nie mają galerii, ale chociaż jak nie mogą spać to sobie policjantów przed domem policzą - napisał internauta kryjący się pod pseudonimem coolbart.

Poniżej galeria, na której zdjęciach zobaczycie, jak Donald Tusk gra z wnukami w kosza

Sonda
Czy Donald Tusk powinien wygrać wybory?
Zgorzelski z PSL miażdży pomysł powstania komisji ds. polityki energetycznej. "To jedna wielka bzdura"
Nasi Partnerzy polecają