komentery SE 3

i

Autor: SE komentery SE 3

Polacy komentują "Aferę Mięsną"

Nie będą nas karmić ROBALAMI! Polacy w STRACHU! Oni jedzą STEKI, nam dają ROBAKI! | Komentery

2023-02-23 19:27

To aż nieprawdopodobne! Cała Polska mówi o jedzeniu robaków! Politycy PiS przekonują, że dzisiejsza opozycja, na czele z Platformą Obywatelską, chce odebrać Polakom mięso, a w zamian ma do zaoferowania robaki! Argumenty? Unia Europejska zarejestrowała proszek ze świerszcza domowego, który można dodawać do produktów spożywczych, ale to nie wszystko! Jest jeszcze raport C40 Cities, który kilka lat temu podpisali prezydenci i burmistrzowie blisko 100 miast z całego świata, m.in. Rafał Trzaskowski, a w raporcie sporo miejsca poświęcono pomysłom na ograniczenie mięsa w diecie mieszkańców. Prezydent Warszawy uspokaja, że raporty C40 zawierają jedynie niewiążące rekomendacje, ale według polityków PiS to dowód na to, że politycy PO chcą do diety Polaków wprowadzić robaki! Co na to Polacy? Adam Feder pojechał z mikrofonem i kamerą na jeden z warszawskich bazarów, który aż huczy od plotek i emocji, a robaki są tam teraz tematem numer jeden! To trzeba zobaczyć!

Nie wizyta Joe Bidena w Polsce, ale robaki! To one rozgrzewają teraz wyobraźnię Polaków, o tym się mówi na bazarach! "Panie kochany nie będę jadła robaków!", zakrzyknęła wyraźnie zniesmaczona kobieta, która handluje warzywami na bazarze Wolumen w Warszawie. "Trzaskowski robaki Polakom proponuje!", wzdrygnęła się kobieta, która stała w kolejce po owoce. "Na razie to PiS proponuje robaki!", odpowiedziała jej inna klientka bazaru. "Kaczor niech wpierdziela te robaki! Na nic innego nie zasługuje", wypaliła kobieta. "To są suszone robale z gów**mi, niech Trzaskowski to je!", odparł mężczyzna. "Przeczytaj pan sobie program, C40! To marksistowski komunizm w wersji 2.0 !", wykrzyczał wyraźnie podirytowany klient przy stoisku z warzywami. "Robakami nie będą karmić Narodu!", oznajmił sprzedawca kwiatów. "Bardziej się boję, co PiS zrobi, jak zostanie przy władzy, niż robaków", przekonywała młoda dziewczyna.

Nie tylko o robakach dużo się mówi, Polacy z niesmakiem oglądają zdjęcia steków, żeberek i kotletów, które spożywają ministrowie rządu Zjednoczonej Prawicy. Politycy robią sobie zdjęcia w ekskluzywnych restauracjach i wrzucają do internetu, bo tak zachęcają Polaków do jedzenia steków, zamiast robaków, ale ta akcja prawdopodobnie nie wpłynie dobrze na PR rządu. "Ich stać, a nas nie. Tyrałam jak wół i pytam, ile kosztuje cebula, bo jak pięć złotych, to już nie wezmę", skarżyła się kobieta. "Mają kasę, to jedzą, my nie mamy, to będziemy robaki jeść", dodał mężczyzna. "Mam nadzieję, że kiedyś ktoś ich rozliczy, za to, co zrobili z naszą Polską", skwitował młody mężczyzna. Obejrzyjcie Komentery Adama Federa i posłuchajcie, co Polacy mówią o "Aferze Mięsnej". Materiał wideo znajdziecie pod tym tekstem.

Nie będą nas karmić ROBALAMI! Polacy w STRACHU! Oni jedzą STEKI, nam dają ROBAKI! | Komentery
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają