Ola Kwaśniewska pokazała niepublikowane zdjęcia ze ślubu. Na jej weselu wywijał Ryszard Kalisz

i

Autor: Instagram

Córka prezydenta świętuje!

Ola Kwaśniewska pokazała niepublikowane zdjęcia ze ślubu. Na jej weselu wywijał Ryszard Kalisz

2022-09-24 10:56

Aleksandra Kwaśniewska (41 l.) ma co świętować! Córka byłego prezydenta RP obchodzi właśnie 10. rocznicę ślubu z wokalistą Kubą Badachem (46 l.). Z tej okazji dziennikarka i jedna z prowadzących "Miasto kobiet" podzieliła się z fanami niepublikowanymi dotąd zdjęciami ze swojego wesela. Co to był za ślub! Wśród gości Kalisz, Szyc i Kukulska.

Aleksandra Kwaśniewska, córka Jolanty Kwaśniewskiej i byłego prezydenta RP, Aleksandra Kwaśniewskiego, od 10 lat jest szczęśliwą żoną Kuby Badacha. Dziennikarka, współprowadząca program TVN Style "Miasto kobiet" i muzyk pobrali się w 2012 roku i zrobili to z wielką pompą. Teraz, przy okazji jubileuszu, Kwaśniewska postanowiła pokazać w mediach społecznościowych kilka niepublikowanych wcześniej zdjęć z tej uroczystości. Widać na nich nie tylko młodą parę oraz rodzinę zakochanych, ale także wielu znanych ludzi. Na jednym ze zdjęć widać, jak Ola Kwaśniewska wywija na parkiecie w towarzystwie Ryszarda Kalisza. Na innym można dostrzec bawiącą się szampańsko Natalię Kukulską i jej męża, Michała Dąbrówkę, na jeszcze innym Borysa Szyca.

Ola Kwaśniewska świętuje 10. rocznicę ślubu. "Licznik bije"

"Nieśmiało nadmienię, że niepostrzeżenie stuknęło mi wczoraj 10 lat mariażu z tym ancymonem i licznik bije" - napisała zakochana Kwaśniewska. Pod postem na Instagramie posypały się gratulacje. "Nie czujcie się stuknięci Kochani! Uwierzcie starej mężatce, że na to przyjdzie czas. A póki co uściski dla nadal młodej i cudnej pary… jak mawiał Hubert Urbański - jesteście moją ulubioną parą! PS A co żeśmy się wybawili na weselu to nasze!" - napisała Kukulska.  

CZYTAJ TAKŻE: Szok! Johnny Depp ma romans ze swoją prawniczką! "Wszystko dzięki Amber Heard"

Aleksander Kwaśniewski: Ta wojna będzie trwała lata

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach - historia miłości

Jak zaczęła się ta wielka miłość? Para poznała się w budynku Radia Zet, był rok 2009. "Moja żona kończyła wtedy jakiś wywiad, a ja szedłem do studia, by opowiedzieć o płycie z piosenkami Zauchy. Minęliśmy się na korytarzu. A że miałem w ręce kilka egzemplarzy, które mogłem rozdać dziennikarzom w prezencie, więc jeden jej wręczyłem. 12 lat temu nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałbym, że ten album będzie dla mnie tak ważny – że tak odmieni moje życie" - przypomina wypowiedź Kuby Badacha "Viva!". Potem ich drogi się rozeszły, w końcu jednak spotkali się na imprezie u Adama Sztaby i jegó ówczesnej żony, Doroty Szelągowskiej. To tam podobno zaiskrzyło. Teraz od ich ślubu mija 10 lat.

CZYTAJ TAKŻE: Był dziecięcą gwiazdą znanego serialu, został skazany na dożywocie. Zamordował matkę!

Sonda
Kogo bardziej przypomina Aleksandra Kwaśniewska?
Nasi Partnerzy polecają