Szok! Johnny Depp ma romans ze swoją prawniczką! Zbliżyła ich do siebie Amber Heard

i

Autor: AP/Steve Helber

Miłość z sądowej ławy

Szok! Johnny Depp ma romans ze swoją prawniczką! "Wszystko dzięki Amber Heard"

2022-09-23 13:14

Do niedawna nie schodził z pierwszych stron gazet ze względu na "proces dekady", jaki toczył się między nim a jego byłą żoną, Amber Heard. Johnny Depp sprawę wygrał dzięki wschodzącej gwieździe palestry, Camille Vasquez. Teraz media na całym świecie obiegła wiadomość, że gwiazdor ma romans ze swoją prawniczką. Nie chodzi jednak o pannę Vasquez. Kim jest nowa miłość aktora?

59-letni Johnny Depp znów jest zakochany! Brytyjskie media donoszą, że gwiazdor "Piratów z Karaibów" spotyka się z piękną prawniczką. Nie jest to jednak - wbrew plotkom, jakie jeszcze na etapie jego procesu z Amber Heard pojawiały się w mediach - 38-letnia Camille Vasquez, która pokonała w sądzie byłą żonę aktora. Kim więc jest wybranka serca Deppa? To Brytyjka, Joelle Rich, która wchodziła w skład zespołu adwokackiego, jaki reprezentował go w czasie brytyjskiego procesu z gazetą "The Sun", która w jednym z tekstów nazwała go "żonobijcą" [Depp przegrał proces - przyp. red.]. Według "Us Weekly" Depp i Rich zostali kochankami już po zakończeniu współpracy. Podobno przez ostatnich kilka miesięcy w sekrecie spotykali się ze sobą w hotelach.

Nowa wybranka Johnny'ego Deppa. Wciąż jest mężatką?

Pikanterii tej historii dodaje fakt, że londyńska prawniczka Joelle Rich (38 l.) to mężatka i matka dwójki dzieci. Ze swoim mężem od pewnego czasu jest w separacji, teraz planuje rozwód. Źródło, na które powołuje się "Daily Star" twierdzi, że to, co łączy parę, jest bardzo poważne. "Trudno o większą chemię". 

CZYTAJ TAKŻE: TO książę Harry zaproponował ojcu przed śmiercią Elżbiety II. "Camilla z szoku opluła się herbatą"

M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek rzuci się w ramiona Kamili! Sekretny romans Zduńskiego z prawniczką będzie miał ciąg dalszy

Proces Depp vs. Heard. Kto wygrał?

Przypomnijmy, wiosną tego roku toczył się "proces dekady", jaki Johnny Depp wytoczył swojej byłej żonie, Amber Heard (36 l.). Proces trwał od 11 kwietnia, a słynny aktor od dawnej ukochanej domagał się 50 milionów dolarów odszkodowania za zniesławienie, jakiego miała dokonać w felietonie, opublikowanym na łamach "Washington Post" w 2018 roku. W tekście co prawda nie pojawia się jego nazwisko, aktorka jednak opisała przemoc, jakiej miała doświadczać w ostatnich latach, będąc z nim w związku. Wyrok zapadł 1 czerwca: zdaniem przysięgłych Heard zniesławiła Deppa w trzech oddzielnych oświadczeniach w artykule, a Depp zniesławił Heard jednym oświadczeniem, złożonym przez jego adwokata. Gwiazdor dostanie od byłej żony 15 milionów dolarów, ona od niego 2 miliony dolarów.

CZYTAJ TAKŻE: Król Karol III i Camilla ukrywają nieślubnego syna? Zażądał testów DNA! O pomoc prosił królową Elżbietę II?!

Sonda
Czy sądzisz, że aktor zdoła jeszcze wrócić na szczyt?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE