Olejnik jak lwica broni TVN-u. Uderzyła w Wendzikowską! Była traktowana jak gwiazda

i

Autor: East, News, AKPA Olejnik jak lwica broni TVN-u. Uderzyła w Wendzikowską! "Była traktowana jak gwiazda"

Celebrytka odpowie dziennikarce?

Olejnik jak lwica broni TVN-u. Uderzyła w Wendzikowską! "Była traktowana jak gwiazda"

2022-10-13 13:03

Anna Wendzikowska (41 l.) wybrała się na krucjatę przeciwko TVN, któremu zarzuca mobbing i niewłaściwe traktowanie. Celebrytka zamieszcza coraz więcej wpisów, w których ujawnia kulisy pracy w popularnej stacji. Tym razem do boju stanęła również Monika Olejnik (66 l.), która jak lwica broni swego miejsca pracy i zdradza, że Wendzikowska "była traktowana jak gwiazda".

Anna Wendzikowska pożegnała się niedawno ze stacją TVN. Nikt nie spodziewał się jednak, że wraz z odejściem postanowi wymierzyć byłemu już pracodawcy cios. W serii kilku wpisów celebrytka zaczęła donosić o mobbingu, złym traktowaniu, braku umów o pracę w "Dzień Dobry TVN", a nawet o tym, że podczas jej udziału w kulinarnym show "Ugotowani" celowo postawiono ją w złym świetle. Teraz do boju wkracza także Monika Olejnik, weteranka stacji, która postanowiła stanąć w obronie TVN-u. "Nigdy nie miałam nieciekawych sytuacji w pracy", powiedziała w rozmowie z Plotkiem. Olejnik zdradziła, że w czasie 25 lat pracy w telewizji "nigdy nie doświadczyła żadnych nieprzyjemności". Zaznaczyła też, że nie miała możliwości pracy z Anną Wendzikowską. A później powiedziała to...

Olejnik uderzyła w Wendzikowską. "Była traktowana jak gwiazda"

Kolejne słowa Moniki Olejnik można odebrać jako uderzenie w Annę Wendzikowską. "Jestem zaskoczona tym, co napisała, bo wydawało mi się, że zawsze była traktowana jak gwiazda, spełniała swoje marzenia. Kiedy chciała lecieć do LA na Oscary, to leciała. Trudno mi cokolwiek powiedzieć. Jeśli jest jakiś problem, to powinna go rozwiązać na drodze prawnej", powiedziała Olejnik w rozmowie z Plotkiem, zaznaczając, że z tego, co jej wiadomo, Wendzikowska zawsze miała "gwiazdorskie traktowanie". Opowiedziała też nieco o tym, jak wymagająca jest praca w dziennikarstwie. Czy dziennikarka doczeka się odpowiedzi celebrytki? Czas pokaże.

Zobacz także poniższą galerię zdjęć: Kto przyszedł podziwiać biżuterię zaprojektowaną przez Anię Wendzikowską?

Sonda
Kto ma rację w sporze Wendzikowska - TVN?
Tak ćwiczy Monika Olejnik
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany