Brutalny atak

Piękna posłanka PO nazwana "suką z warkoczem"! Obrzydliwe wyzwiska. Wielki skandal!

2022-12-03 18:50

Są granice, których przekraczać nie należy. Niestety niektórzy o tym zapominają. Ofiarą brutalnego ataku padła właśnie piękna posłanka PO. Marta Wcisło właśnie pokazała szokujący wpis na Twitterze, który ironicznie nazwała pozdrowieniami. Padły naprawdę obrzydliwe wyzwiska. Do ataku doszło po udziale posłanki PO w programie Adriana Klarenbacha. Na szczęście Marta Wcisło może liczyć na wsparcie innych internautów.

Marta Wcisło w ohydny sposób zaatakowana przez hejtera

Wielki skandal na Twitterze! Marta Wcisło została w chamski sposób zaatakowana przez internautę po tym, gdy ten zobaczył ją w programie Adriana Klarenbacha. Posłanka Koalicji Obywatelskiej postanowiła udostępnić ohydny wpis jednego z użytkowników Twittera. "Takie pozdrowienia dostałam po wczorajszym programie - w ten sposób Marta Wcisło zapowiedziała screen z pisemnego ataku na nią. - Jak się nazywa ta suka z warkoczem u Klarenbacha? Tylko gnidę łonową lać w ryło i patrzeć, czy równo puchnie - napisał hejter. 

Wielkie wsparcie dla posłanki PO

Piękna parlamentarzystka na szczęście może liczyć na wsparcie innych internautów. "Jutro pójdzie do kościoła i znów będzie mieć czyściutkie sumienie", "Autor zapewne katolik rzymski i patriota, wzorowy mąż i ojciec" - komentowali. "Co to za język, co to za ludzie, gdzie i kto ich wychowywał? Przerażające!" - oceniła radna Platformy Obywatelskiej Urszula Pańka. Niektórzy radzą Marcie Wcisło podjęcie kroków prawnych. "To jest groźba pobicia. Musi pani zawiadomić prokuraturę i zażądać ścigania" - radził jeden z użytkowników Twittera. Inny zapowiedział, że za "bandycki tweet" zgłasza jego autora. "Można dużo, ale w tym przypadku to gruba przesada" - ocenił.

Nie przegap: Posłanka PO zmiażdżyła Janusza Kowalskiego. Pokazała stare zdjęcie

Politycy od Kuchni - Paweł Kukiz
Nasi Partnerzy polecają