Tak balował Morawiecki! Przywitał Nowy Rok z żoną Iwoną

i

Autor: Screen/Fb Mateusz Morawiecki

Prezent na święto zakochanych

Premier Morawiecki o Walentynkach z żoną. Ma specjalnego doradcę

Premier Mateusz Morawiecki zdradził "Super Expressowi", jaki prezent w Walentynki dostaje od niego żona Iwona. Prezes Rady Ministrów nie różni się przy tym od większości mężczyzn. Czasami jednak są wyjątki, wtedy pomaga mu w doborze upominku najstarsza córka, Aleksandra.

Mateusz Morawiecki pokazał już nieraz swoją romantyczną stronę. W 2021 roku w Walentynki zabrał żonę do Zamku Ujazdowskiego. Premier o żonie pamięta nie tylko w święto zakochanych. Para lubi spędzać wspólny czas nad Morzem Bałtyckim. Zachowują z tych chwil zdjęcia. - Czasami dostaję od niej na telefon romantyczne zdjęcia na których oboje jesteśmy, np. znad polskiego morza. Wtedy można na chwilę się oderwać, pomyśleć o czymś innym - powiedział premier Morawiecki w programie "Politycy od kuchni".

Prawda o relacjach w małżeństwie Mateusza Morawieckiego

Jeśli chodzi o Walentynki, to Mateusz Morawiecki jest tradycjonalistą. - Przyznam się szczerze, że podejmuję decyzję co kupuję w ostatniej chwili. Dosłownie dzień przed i zawsze kończy się na kwiatach. Czasami jest też coś ekstra i pomaga mi w tym starsza córka. Jest głosem doradczym - powiedział premier podczas spotkania Tweetup w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Tak wygląda starsza córka Morawieckiego. Aleksandra to piękność! ZOBACZ

Sonda
Czy obchodzisz Walentynki?
Politycy od Kuchni - Mateusz Morawiecki
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają