Przyjaciółki z Trybunału

Przyłębska i Pawłowicz jak papużki nierozłączki! Szeptały i śmiały się cały czas [ZDJĘCIA]

2023-06-14 15:47

Mówi się, że kto znalazł przyjaciela, ten znalazł skarb! Takie szczęście mają prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska i sędzia TK Krystyna Pawłowicz. W czasie uroczystych obchód święta SOP obie panie siedziały razem i cały czas wesoło ze sobą rozmawiały. Zdjęcia jak na dłoni pokazują, że znalazły wspólny język.

Z okazji Święta Służby Ochrony Państwa odbyły się huczne uroczystości na dziedzińcu Belwederu. W wydarzeniu udział wziął prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser–Dudą. Prezydent podziękował funkcjonariuszom SOP za ich oddanie i pracę oraz wręczył odznaczenia państwowe. -  Wiem, że ta służba, wymagająca czasu i niezwykłego profesjonalizmu, jest nie tylko Państwa osobistym poświęceniem. Mam pełną świadomość, że oznacza to poświęcenie całych Państwa rodzin, bo są to godziny, dni, czasem tygodnie, a czasem miesiące nieobecności w domu. Dziękuję za tę służbę dla Rzeczypospolitej z całego serca - mówił wzruszony prezydent. 

Wśród zaproszonych na uroczystość gości nie zabrakło m.in członków Trybunału Konstytucyjnego, w tym prezes Julii Przyłębskiej i sędzi Krystyny Pawłowicz. Okazuje się, że obie panie doskonale czują się w swoim towarzystwie i są jak najlepsze przyjaciółki. Wszystko, jak na dłoni widać na zdjęciach, które zobaczycie niżej w naszej galerii. Pawłowicz i Przyłębska śmiały się, dyskutowały, szeptały ze sobą non stop. Takiej przyjaźni można im tylko pozazdrościć.  

Politycy od kuchni, Beata Kempa