Jolanta Kwaśniewska wystrojona w małą czarną. Co za nogi!

i

Autor: MARCIN WZIONTEK/SUPER EXPRESS

Już niedługo!

Świetnie wieści o Jolancie Kwaśniewskiej! Wiele osób się niecierpliwi

2023-07-27 11:35

Była pierwsza dama Jolanta Kwaśniewska od lat nie udziela się w polityce, mimo sporego grona sympatyków. Teraz jednak została ogłoszona wiadomość, która z pewnością ucieszy wszystkich fanów żony Aleksandra Kwaśniewskiego. Na pewno nie będą mogli się doczekać!

Jolanta Kwaśniewska rzadko wypowiada się na tematy związane z polityką, choć bez wątpienia wiele osób nie tylko chętnie posłuchałoby opinii byłej pierwszej damy, ale też zobaczyło ją w wyborach. Na to jednak na razie nie można liczyć. Ogłoszono za to inną ważną wiadomość: Jolanta Kwaśniewska wystąpi na tegorocznej edycji Campus Polska w Olsztynie!

- Bardzo nam miło, że zaproszenie na Campus 2023 przyjęła Jolanta Kwaśniewska. Pierwsza Dama Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1995-2005. Założycielka i Prezeska Fundacji Porozumienie Bez Barier – napisał na Twitterze Sławomir Nitras z PO.

Z pewnością wiele osób nie może się doczekać wystąpienia żony Aleksandra Kwaśniewskiego. Jolanta Kwaśniewska zasłynęła jako wzorowa pierwsza dama, która zabierała głos na każdy ważny temat i udzielała się charytatywnie. Sprawnie unikała wszelkich wpadek, a później zasłynęła jako ekspertka od dobrych manier. Podczas Campus Polska na pewno podzieli się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi obecnej sytuacji w Polsce, jak i anegdotami ze swojego życia.

Czym jest Campus Polska Przyszłości?

Campus Polska Przyszłości to wydarzenie kierowane głównie do młodych obywateli, które daje możliwość spotkania czy wysłuchania dyskusji z różnymi postaciami: dziennikarzami, politykami i ekspertami w różnych dziedzinach. Poruszane będą tematy najważniejsze dla współczesnej Polski, w tym na przykład ekonomia czy ekologia. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 25-31 sierpnia w Olsztynie.

Sonda
Lubisz Jolantę Kwaśniewską?
Express Biedrzyckiej - Krzysztof KWIATKOWSKI