Patryk Jaki, Zbigniew Ziobro

i

Autor: Artur Hojny/SUPER EXPRESS Patryk Jaki, Zbigniew Ziobro

Ale jazda!

Sztuczna inteligencja pomoże partii Ziobry wygrać wybory? Stworzyła im spot wyborczy

2023-07-07 22:21

Suwerenna Polska Zbigniewa Ziobry to pierwsza polska partia, która skorzystała z pomocy sztucznej inteligencji przy tworzeniu spotu wyborczego. Jak Wam się podoba takie rozwiązanie? Widać, że partia Zbigniewa Ziobry walczy o młodych wyborców.

To prawdziwa technologiczna nowinka na polskiej scenie politycznej. Suwerenna Polska jako pierwsza partia w Polsce postanowiła zaprząc sztuczną inteligencję do wyborczej walki. W swoim najnowszym spocie przedwyborczym wykorzystała najnowocześniejsze osiągnięcia techniki. Dzięki sztucznej inteligencji powstał niesamowity efekt animacji komputerowej. 

Jak w komputerowej grze

Dariusz Matecki, radny Suwerennej  Polski ze Szczecina, jest autorem i wykonawcą tego oryginalnego filmu. - Chciałem pokazać, że nowinki technologiczne doskonale sprawdzają się także w polityce. Dzięki temu chcemy dotrzeć do młodych ludzi i uświadomić im, że Donald Tusk nie jest tylko śmiesznym dziadkiem z TikToka, ale jest realnym zagrożeniem dla bezpieczeństwa i suwerenności Polski - mówi nam Matecki.

Spot trwa ponad minutę i rzeczywiście robi duże wrażenie. Czy to początek technologicznej rewolucji w wyborczej walce? Zobaczymy.

Sonda
Czy PiS wygra najbliższe wybory?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany