Szymon Jadczak

i

Autor: Instagram Szymona Jadczaka Szymon Jadczak

Wspaniałe informacje

Szymon Jadczak zostanie ojcem! Jego żona przekazała radosną nowinę

2023-08-09 14:15

Dziennikarz śledczy Szymon Jadczak niedługo stanie przed najważniejszym wyzwaniem w swoim życiu – w drodze jest jego dziecko z dziennikarką Justyną Suchecką-Jadczak! Szczęśliwa mama pochwaliła się radosną nowiną w mediach społecznościowych i pokazała zdjęcia brzuszka.

Szymon Jadczak ma na swoim koncie kilka głośnych publikacji, jak na przykład sprawę wyborów kopertowych z 2020 roku, do których nie doszło, czy serię kontrowersyjnych publikacji o Łukaszu Mejzie. Jak widać, dziennikarz nie boi się poruszać trudnych tematów i mało co uda się przed nim zataić. On sam jednak długo trzymał w sekrecie informację o ciąży swojej żony! Dopiero teraz Justyna Suchecka-Jadczak pochwaliła się brzuszkiem.

- Jesienią zostaniemy rodzicami Małej Dziewczynki. Dotąd tę informację trzymaliśmy poza internetem i większość faktów związanych z rodzicielstwem właśnie tam zostanie – napisała na Instagramie.

Poinformowała też, że w związku ze zbliżającym się porodem, a później urlopem macierzyńskim, zamierza wziąć urlop i w związku z tym nie będzie mogła odpisywać na wiadomości czy publikować treści związanych z edukacją.

- Bardzo chcę się skupić na tym nowym wyzwaniu w naszym życiu. I chciałam, żeby ci wszyscy ludzie, którzy mnie na co dzień wspierają, ze mną dyskutują, podsyłają tematy, wiedzieli, co się dzieje. Nie martwili się, nie zgadywali. Zniknę teraz z tradycyjnych mediów – napisała dalej Justyna Suchecka-Jadczak.

Teraz małżeństwo z pewnością poświęci czas na przygotowania do powitania na świecie swojej córeczki. Czekają ich intensywne miesiące!

Sonda
Czy praca w ciąży to dobry pomysł?
Wieczorny Express Piotr Gliński