Joanna Kurska, Jacek Kurski

i

Autor: Art Service

ZOBACZ ZDJĘCIA

Tak Joanna i Jacek Kurscy świętowali rocznicę ślubu! Nie zabrakło Kaczyńskiego [ZDJĘCIA]

2022-07-19 10:28

Joanna i Jacek Kurscy obchodzili drugą rocznicę ślubu. Z tej okazji wybrali się do Krakowa, gdzie w 2020 roku ślubowali sobie miłość i wierność. Rocznicę ślubu obchodzili wśród znajomych. Na poruszającej uroczystość nie zabrakło też prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. - Ślub cudownie zmienił nasze życie, a nasza córka codziennie przypomina nam czym jest miłość. Nawet kiedy budzi nas w nocy, bo znów ząbkuje - 3 ząbki naraz! - i nieustannie zajmuje nasz wolny czas. Jesteśmy ze sobą na dobre i na złe - mówi nam Jacek Kurski.

Druga rocznica ślubu Joanny i Jacka Kurskich: rocznica bawełniana

Joanna i Jacek Kurscy świętowali w poniedziałek 18 lipca drugą, czyli bawełnianą, rocznicę ślubu. Ich ślub odbył się bowiem 18 lipca 2020 roku w wyjątkowym miejscu, bo w sanktuarium w Łagiewnikach pod Krakowem. Małżonkowie uczcili więc swój wielki dzień w wyjątkowy sposób, bo przybyli do Krakowa. Uroczystość rocznicową Kurscy świętowali w gronie znajomych, a wśród nich znalazł się także prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński. Szef PiS dwa lata temu był obecny na ślubie Kurskich i towarzyszył im, gdy składali przysięgę, dlatego nie mogło go zabraknąć w dniu rocznicy. Pojawił się więc w Krakowie, do którego przyjeżdża zawsze 18. dnia miesiąca, bo właśnie wtedy przypada miesięcznica pogrzebu Lecha i Marii Kaczyńskich na Wawelu.

- Ślub cudownie zmienił nasze życie, a nasza córka codziennie przypomina nam czym jest miłość. Nawet kiedy budzi nas w nocy, bo znów ząbkuje -3 ząbki naraz! - i nieustannie zajmuje nasz wolny czas. Jesteśmy ze sobą na dobre i na złe. Nie wyobrażam sobie skutecznej pracy, jako prezesa Telewizji Polskiej, gdyby nie życiowe wsparcie mojej żony. Zgodne małżeństwa mogą naprawdę wiele - dostrzegam to w życiu prywatnym i w polityce - mówi nam uradowany Jacek Kurski.

Piękna suknia Joanny Kurskiej

Joanna Kurska wyglądała obłędnie na uroczystości swojej drugiej rocznicy ślubu z Jackiem Kurskim. Miała na sobie bardzo elegancką białą sukienkę, zwiewną i delikatną. Kolor idealnie współgrał z urodą Kurskiej. Zobaczcie sami w naszej galerii zdjęć poniżej:

Jacek Kurski z córką. Prezes TVP tak się bawi w domu
Sonda
Czy wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?
Nasi Partnerzy polecają