Przytulne mieszkanko

Tak mieszka wiceminister sprawiedliwości Arkadiusz Myrcha z żoną posłanką Kingą i gromadką dzieci [ZDJĘCIA]

2024-03-01 17:01

Jednym ze znanych politycznych małżeństw jest Arkadiusz Myrcha i Kinga Gajewska. Para wzięła ślub kilka lat temu, gdy oboje zasiadali w Sejmie, doczekali się trojga dzieci. Myrcha i Gajewska chętnie pokazują w mediach społecznościowych swoje życie prywatne. Jak mieszkają małżonkowie? Oto zdjęcia!

Historia miłości Arkadiusza Myrchy i Kingi Gajewskiej jest bardzo romantyczna. Połączyła ich polityka i praca w Sejmie. Pobrali się w 2018 roku, o czym informował "Super Express":  - Uroczystość była w zacisznym miejscu. Było skromnie, kameralnie, w wąskim gronie rodziny i przyjaciół – opowiadał nam nasz informator. Za pośrednictwem naszych łamów politycy PO i Nowoczesnej składali młodym gratulacje:. - Najlepsze życzenia dla dwójki posłów, których bardzo lubię i doceniam. Niech wspólna praca zawsze wzmacnia ich związek. Dużo szczęścia! - mówił Tomasz Siemoniak, dodając: - Życzę im przede wszystkim szczęścia rodzinnego, ale też szczęścia politycznego, bo takie pary rzadko się zdarzają w polityce i to jest szczególnie trudne. 

Polityczne małżeństwo kolejny raz zasiada w Sejmie, teraz jednak Arkadiusz Myrcha ma nowe zadania, ponieważ został wiceministrem sprawiedliwości. Na oficjalnej stronie ministerstwa czytamy o nim: - Jest absolwentem V Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Toruniu. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w ToruniuW 2023 r. na Uniwersytecie SWPS uzyskał stopień doktora nauk prawnych. W 2009 r. podjął pracę w prywatnej kancelarii prawniczej, odbył aplikację radcowską, rozpoczynając następnie praktykę w zawodzie radcy prawnego. Z ramienia wojewody kujawsko-pomorskiego powołany w skład rady społecznej Miejskiej Przychodni Specjalistycznej w Toruniu.

Tak mieszkają Myrcha i Gajewska. Dużo szarości, ale jest i kolor

Myrcha i Gajewska mieszkają wraz z trojgiem dzieci: Juliuszem, Lilką i Amadeuszem. Młodzi małżonkowie doskonale potrafią łączyć życie zawodowe z prywatnym, a w mediach społecznościowych chętnie chwalą się swoim życiem. Bardzo dużo czasu spędzają z dziećmi na wspólnych zabawach i gotowaniu. Wszak Gajewska jest specjalistką w świecie kulinarnym, ukończyła nawet kurs gotowania kuchni włoskiej „Bella Italia”. Uczył ją nie byle kto, bo sam Kurt Scheller - słynny krytyk kulinarny i jeden z najlepszych szefów kuchni na świecie.

ZOBACZ TEŻ: Tak mieszka wiceminister Aleksandra Gajewska. Łazienka robi wrażenie! [ZOBACZ]

Jak mieszkają Gajewska z Myrchą i dziećmi? Mają nowocześnie urządzone mieszkanie, w którym króluje modna szarość, ale przełamana mocnymi kolorami: w ich mieszkaniu są np. fotele w kolorach żółtym i szmaragdowym. Meble w kuchni i salonie są białe, a jedna ze ścian jest pokryta lustrami, co daje specjalny efekt: optycznie powiększa pomieszczenie. Jako rodzice dzieci politycy mają w domu nawet specjalną miarkę na ścianie, przy której mierzą się dzieci!

W galerii niżej zobaczycie, jak wygląda mieszkanie rodziny Arkadiusza  Myrchy i Kingi Gajewskiej. 

A. MYRCHA: PREZYDENT DUDA BĘDZIE BLOKOWAŁ PRZYWRÓCENIE PRAWORZĄDNOŚCI

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki