Aleksandra Kwaśniewska

i

Autor: AKPA Aleksandra Kwaśniewska

Co za połączenie!

Tak Ola Kwaśniewska wystroiła się w święta. Na nogach szpilki, a na głowie…

2022-12-27 9:24

Aleksandra Kwaśniewska nie ukrywa, że uwielbia święta Bożego Narodzenia. Nic dziwnego – to w końcu czas spędzany z bliskimi przy suto zastawionym stole. Córka byłej pary prezydenckie postanowiła pokazać, jak się wystroiła na tę okazję. Jeden element zaskakuje.

Święta Oli Kwaśniewskiej. "Boli pięta"

Ola Kwaśniewska do wielu tematów podchodzi z dystansem i poczuciem humoru, co można zaobserwować na jej profilu na Instagramie. Jej postom zawsze towarzyszą zabawne opisy i nietypowe hashtagi, dzięki którym dziennikarka puszcza oko do trendów z mediów społecznościowych. Nie inaczej było z okazji świąt Bożego Narodzenia. Aleksandra Kwaśniewska postanowiła się pochwalić, jak u niej wyglądał ten wyjątkowy czas. W hashtagach możemy wyczytać „Święta, święta i po świętach”, „Boli pięta”, „Jestem workiem na kapustę” czy „tłum kalorii”.

Tak Kwaśniewska wystroiła się na Boże Narodzenie

Przy okazji można podziwiać strój córki Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich. Zdecydowała się na jasną bluzkę, marynarkę w czarno-czerwoną kratę i delikatną biżuterię. Najbardziej jednak zaskoczyło połączenie eleganckich, czerwonych szpilek z opaską z porożem renifera. Fanki zachwycił ten nietuzinkowy pomysł. „O wow, szpilki i reniferkowa opaska, szalona kobieta. Dziękuję za inspirację”; „Piękna jak zawsze”; „Renifery i szpilki to dobre połączenie”. Na zdjęciach widać także, że reniferowa opaska dostała się także ukochanemu pieskowi Oli Kwaśniewskiej, który odpoczywał na łóżku w nietypowej ozdobie. Córka byłej pary prezydenckiej po raz kolejny udowodniła swoje poczucie humoru!

Sonda
Święta na wesoło czy na poważnie?
Andrzej Duda na zakupach świątecznych na Nowym Kleparzu

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki