Tak wyglądała teściowa Kaczyńskiego! Co za podobieństwo do Marty Kaczyńskiej

i

Autor: AKPA, Adam Nocoń/Super Express Tak wyglądała teściowa Kaczyńskiego! Co za podobieństwo do Marty Kaczyńskiej

Piękna kobieta

Tak wyglądała teściowa Kaczyńskiego. Co za podobieństwo do Marty Kaczyńskiej! [Zdjęcia]

2023-01-24 15:21

Marta Kaczyńska bardzo mocno pielęgnuje pamięć po swoich zmarłych przodkach. W mediach społecznościowych zawsze wspomina zmarłych w katastrofie smoleńskiej rodziców w rocznicę ich śmierci. W Dzień Babci z kolei opublikowała fotografie zarówno mamy Lecha Kaczyńskiego, jak i mamy Marii Kaczyńskiej. Zobacz, jak wyglądała teściowa Lecha Kaczyńskiego. Internauci zauważyli łudzące podobieństwo do Marty Kaczyńskiej!

Marta Kaczyńska pamięta o swoich babciach

Marta Kaczyńska była bardzo mocno związana zarówno ze swoją mamą, jak i tatą. W pamięci Polaków utrwaliło się pamiętne zdjęcie wykonane podczas kampanii wyborczej w 2005 roku, na którym widać kandydata Lecha Kaczyńskiego z żoną, córką, wnuczką i ówczesnym zięciem - Piotrem Smuniewskim. Marta Kaczyńska z mężem wyglądała jak para z żurnala!  Po śmierci rodziców prawniczka bardzo zbliżyła się z kolei do Jarosława Kaczyńskiego, którego jej dzieci nazywają "dziadkiem". Tuż przed Dniem Dziadka prezesa PiS odwiedził wnuczek Staś Lech. To musiała być duża niespodzianka, bo przecież Marta mieszka z malcem w odległym od stolicy Sopocie. Córka Lecha Kaczyńskiego nie zapomniała też o swoich nieżyjących już babciach - Jadwidze (mamie ojca) i Lidii (mamie matki). 

Marta Kaczyńska łudząco podobna do babci Lidii

Jadwigę Kaczyńską Polacy poznali bardzo dobrze. Ostatnio znów było o niej głośno z okazji 10. rocznicy jej śmierci - na specjalnej mszy pojawili się najważniejsi politycy PiS, z Jarosławem Kaczyńskim na czele. Niewiele wiadomo natomiast o babci Lidii, czyli matce Jadwigi Kaczyńskiej. Bratanica szefa partii rządzącej opublikowała na Facebooku jej fotografię. Internauci od razu zauważyli podobieństwo Marty Kaczyńskiej do swojej babci od strony mamy. - Marto, jesteś bardzo podobna do swojej babci - oceniła pani Łucja. - Piękna kobieta - tak z kolei zdjęcie skomentowała pani Czesława. 

Zobacz w naszej galerii, jak przez lata zmieniła się Marta Kaczyńska. W galerii zobaczysz m.in. zdjęcie z pierwszym mężem

Babcia Marty Kaczyńskiej

i

Autor: Facebook Babcia Marty Kaczyńskiej
Jarosław Kaczyński na mszy za mamę w 10. rocznicę jej śmierci

Kogo chce "zniszczyć" Jarosław Kaczyński?

Posłuchaj rozmowy o niepokojących zapowiedziach prezesa PiS.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają