ZDJĘCIA ujawniają WSZYSTKO

Taki styl ma Olga Semeniuk. Młoda mężatka stawia na kolor! Ekspert nie ma wątpliwości, widzi inspirację jednym z regionów Polski

2023-06-28 13:56

Olga Semeniuk, czyli wiceminister rozwoju i technologii, w listopadzie zeszłego roku wyszła za mąż za wiceministra finansów Piotra Patkowskiego. Od tego momentu da się zaobserwować wielką zmianę w wyglądzie Semeniuk. Wiceminister zdecydowanie odmieniła swoją garderobę. Taki styl ma Olga Semeniuk.

Olga Semeniuk bawi się modą

Olga Semeniuk dała się poznać, jako wiceminister z krwi i kości, która działa prężnie i nie daje sobie w kaszę dmuchać. Miłość znalazła w rządzie, a od listopada 2023 jest żoną wiceministra Patkowskiego. Już w czasie ślubu, na który się spóźniła, dała się poznać, jako osoba lubiąca bawić się modą. Co prawda, doszło do tego przypadkiem, ale wyszło znakomicie. Chodzi o fakt, że w czasie przedślubnego zawirowania nie miała ze sobą ślubnego bukietu i musiała wykorzystać kwiat z butonierki męża, który został wsunięty w rękaw sukni:Jak zobaczyłam ten kwiat, to o mało się nie rozpłakałam, świadkowa też była bliska załamania, ale wbiła mi tę lilię w rękaw i powiedziała: "Zaczniesz nowy trend" - opowiedziała o tamtej sytuacji Semeniuk-Patkowska, i faktycznie, ozdoba zwróciła i naszą uwagę, gdy relacjonowaliśmy to, jak wyglądał ślub. 

Nowy styl Olgi Semeniuk

Śledząc konto na Instagramie Olgi Semeniuk-Patkowskiej da się zaważyć, że ostatnio bardziej postawiła na kolorowe stroje. Pożegnała wzorzyste apaszki i ciemne marynarki na rzecz mocnych kolorów: różu, błękitu, barwnych wzorów. Nowe kolory dodają jej uroku i podkreślają jasną karnację. I trzeba przyznać, że pasuje jej to znakomicie! O ocenę stylu Semeniuk-Patkowskiej poprosiliśmy też eksperta projektanta mody Daniela Jacoba Daliego.

Widoczna jest duża zmiana w doborze kolorów i fasonów w garderobie Olgi Semeniuk-Semeniuk. Jak sama mówi o sobie w mediach społecznościowych, uwielbia Warmię i Mazury, patrząc na jej ostatnie stylizacje można zauważyć inspiracje z tamtych rejonów. Kolorowe wzory na marynarce niczym malowane lokalne dzbanki i talerze z regionów Warmii pojawiły się w ostatnich tygodniach w strojach pani Olgi. Motyw kwiatowy, który zastąpił dotychczasowe wzory groszków tak ulubione przez Sameniuk-Patkowską kojarzą się od razu z malowniczą i kwitnącą mazurską łąką.Polityczka całkowicie odświeżyła swoją garderobę i nadała jej pięknych barw, dzięki czemu zdecydowanie dodała sobie dziewczęcości.  Jak widać inspiracji modowych można szukać wszędzie nawet w naszym ulubionym lokalnym regionie. Bardzo na plus i ze smakiem!

W naszej galerii zdjęć sami zobaczycie, jaki styl ma Olga Semeniuk-Patkowska. 

Semeniuk spóźniła się na własny ślub
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany