Co za przemiana!

Tomasz Lis jak młody Marek z M jak miłość. Kultowa fryzura w odświeżonej wersji wraca na salony!

2023-01-29 9:26

Tomasz Lis ma za sobą bardzo burzliwy rok. Najpierw w fatalnej atmosferze rozstał się z tygodnikiem "Newsweek", którego był redaktorem naczelnym przez 10 lat, potem przebiegł maraton, dostał kolejnego udaru, adoptował psa i przedstawił swoją nową partnerkę. Ostatnio zauważyliśmy też fizyczną zmianę w wyglądzie Tomasza Lisa. Były prezenter TVP wygląda jak młody Marek z "M jak miłość", czyli Kacper Kuszewski! Wychodzi na to, że kultowa fryzura w odświeżonej wersji wraca na salony!

Tomasz Lis z fryzurą jak młody Marek z M jak miłość

Tomasz Lis totalnie oszalał z miłości do swojego psa Lutra. Były dziennikarz TVP, Polsatu i TVN regularnie wrzuca na media społecznościowe zdjęcia ze swoim pupilem i relacjonuje przygody, które ich spotykają. Tym razem Tomasz Lis, oczywiście z Lutrem, spotkał się z innym miłośnikiem czworonogów - byłym szefem rządu Leszkiem Millerem. - Sobotnia ciekawa i sympatyczna rozmowa z premierem Leszkiem Millerem o polityce, wyborach, psach i kotach - tak na Twitterze opisał spotkanie z europosłem prezenter. Naszą uwagę poza psem przykuła fryzura Tomasza Lisa, która przypomina kultową już fryzurę Kacpra Kuszewskiego z czasów początku serialu "M jak miłość". Choć trzeba przyznać, że dziennikarz postawił na odświeżoną wersję fryzury Marka z 'M jak miłość". Pod tekstem prezentujemy galerię, w której porównujemy fryzurę Tomasza Lisa i młodego Marka z "M jak miłość".

Burzliwy rok Tomasza Lisa - czwarty udar, maraton i nowa partnerka

Były dziennikarz TVP pod koniec zeszłego roku pokazał światu także swoją nową piękną partnerkę - Monikę Urbańczyk. Para wygląda na bardzo zakochanych. Przypomnijmy, że Tomasz Lis ma za sobą dwa zakończone rozwodami małżeństwa - z Kingą Rusin i Hanną Lis. W zeszłym roku prezenter miał też poważne problemy ze zdrowiem. Niedługo po przebiegnięciu kolejnego maratonu, Tomasz Lis po raz czwarty dostał udaru. Na szczęście lekarze spisali się na medal i dziennikarz po jakimś czasie wyszedł do domu. Z maratonami jednak musi dac spokój już chyba do końca życia. 

Politycy od Kuchni - Michał Kamiński

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.