Marta Kielczyk została dietetykiem

i

Autor: AKPA Prezenterka TVP skończyła trzecie studia

Nowa prowadząca

Marta Kielczyk debiutuje w "Wiadomościach" TVP. Jak sobie poradziła?

2022-10-01 23:24

W najnowszym sobotnim wydaniu "Wiadomości" TVP wystąpiła Marta Kielczyk, znana wcześniej z "Panoramy". Do ekipy dziennikarzy dołączyła jakiś czas temu. Okazuje się, że podczas swojego pierwszego programu wypadła świetnie. Poradziła sobie zarówno ze stresem, jak i nową rolą.

Marta Kielczyk nową twarzą "Wiadomości" TVP

Nową prowadzącą "Wiadomości" została Marta Kielczyk. Dziennikarka ma na swoim koncie spore sukcesy w zawodzie. W TVP pracuje od 1999 roku i przede wszystkim związana była z "Panoramą". Na swoim koncie ma także bliską współpracę z "Kawa czy herbata?" oraz "Pytanie na śniadanie". Już od długiego czasu zobaczyć ją można było w TVP Info. W najnowszym wydaniu "Wiadomości" przede wszystkim mówiła o polityce zagranicznej, a także wypowiedzi Radosława Sikorskiego o wybuchach w Nord Stream 1 i Nord Stream 2. Także poświęcono czas kwestiom rosyjsko-ukraińskim, polityce Putina i sprawom wojennym. Marta Kielczyk poprowadziła program bez zarzutu i zająknięcia.

Wcześniej Marta Kielczyk poprowadziła specjalne wydanie "Gościa Wiadomości". Do poprowadzonego w czwartek, 29 września, wydania "Gościa" świeżo upieczona nowa gwiazda "Wiadomości" zaprosiła wielką gwiazdę młodego pokolenia polskich sportowców, Igę Świątek.

Sonda
Czy oglądasz "Wiadomości" TVP?
Przystojniacy z M jak miłość na ramówce TVP. Smoleński, Roznerski, Kucner powalili na kolana wszystkich

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki