Wojciech Mann obchodzi już 74. urodziny

i

Autor: Gałązka/Akpa Wojciech Mann obchodzi już 74. urodziny

Mocne słowa

Wojciech Mann uderza w PiS! Ale im przygadał

2022-08-03 11:39

Skecz „Wigilia 2022” w wykonaniu kabaretu Neo-Nówka wywołał wiele kontrowersji. Jedni się z nim całkowicie zgadzają, inni są oburzeni. O zdanie został zapytany dziennikarz i satyryk Wojciech Mann, który przy okazji wbił szpilę w PiS.

Kabaret Neo-Nówka rozpalił emocje wśród Polaków do czerwoności! Skecz „Wigilia 2022” bezpardonowo uderza w rząd, wyborców PiS-u i stację TVP. W żartach pada wiele mocnych zdań krytykujących obecną władzę i choć dla niektórych przedstawicieli opozycji kabaret po prostu powiedział, jak jest, innym scenka nie przypadła do gustu. Jest wśród nich rzecznik PiS Radosław Fogiel, który w negatywnych słowach odniósł się do kabaretu Neo-Nówka na Twitterze. Dla Wojciecha Manna to wyraźny znak. Jego wypowiedź może być przyczkiem w nos dla rządu!

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ MOŻESZ ZOBACZYĆ KUZYNA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO U BOKU ZNIEWALAJĄCEJ PIĘKNOŚCI NA PLAŻY

- Jeżeli po takim występie kabaretowym nagle wyskakuje pan Fogiel i zaczyna atakować kabaret, broniąc tych opisanych w skeczu, to znaczy, że czują pismo nosem. Że coś tutaj jest nie bardzo. To świadczy o tym, że nie czują się pewni – powiedział Wojciech Mann w rozmowie z Onetem.

Zobacz: Skecz kabaretu Neo-Nówka wywołał skandal. Kabareciarze zabrali głos

Dziennikarz zwrócił uwagę, że osoby, które zostały skrytykowane w skeczu Neo-Nówki, zamiast się obrażać powinny się zastanawiać nad tym, co wypunktował skecz.

- Powiem tylko tyle, co każdy normalny człowiek wie: że świętym prawem kabaretu jest drzeć łacha z rządzących i ważniaków, jeśli robią rzeczy, które niepokoją albo się nie podobają. Dobrze byłoby, gdyby ci skrytykowani w skeczu się zastanowili. Oddzielili oburzenie tym, że są atakowani, od przemyślenia tego, czy może jest jakiś powód takiego, a nie innego przedstawiania ich w kabarecie – stwierdził satyryk.

Wygląda na to, że przedstawiciele PiS-u powinni oglądać skecz „Wigilia 2022” z większym dystansem, ale też odrobiną refleksji. Być może dzięki temu zauważą błędy, które do tej pory umykały ich uwadze.

Sonda
Co sądzisz o skeczku "Wigilia 2022" kabaretu Neo-Nówka?
Kontrowersyjny występ kabaretu Neo-Nówka. Jest afera! Poseł PO komentuje
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany