Danuta Holecka

i

Autor: AKPA

Prowadząca "Wiadomości" TVP zaskoczyła

Danuta Holecka przeszła nagłą zmianę. Widzowie nie mogli uwierzyć

2022-08-02 6:42

Danuta Holecka (54 l.) to prowadząca główne wydanie "Wiadomości" w TVP. Dziennikarka jest długoletnią pracownicą TVP, która po przejęciu władzy przez PiS w 2015 roku, zaczęła zawrotną karierę. Dziś każde wystąpienie Danuty Holeckiej w "Wiadomościach" przyciąga uwagę widzów. Ale wydanie z 1 sierpnia było szczególne przez zmianę w wizerunku dziennikarki.

Danuta Holecka udowodniła widzom, że nie stroni od rewolucyjnych zmian. I choć nie chodzi o przetasowania w kadrze TVP, czy "Wiadomościach", których od 2019 roku Danuta Holecka jest szefową, to widzowie i tak byli pod wrażeniem.

Niespodzianka Danuty Holeckiej na 1 sierpnia. Widzów wzięła z zaskoczenia

Pod względem elementu zaskoczenia wydanie "Wiadomości" TVP z 1 sierpnia zapadnie Polakom w pamięć. Niewielu bowiem spodziewało się ujrzeć Danutę Holecką wystylizowaną w ten sposób. Oto widzom ukazała się prezenterka w zupełnie nowej wersji. Holecka znana z ciemnobrązowych włosów poprowadziła program jako blondynka!

Danuta Holecka

i

Autor: Terlecki fot. twitter.com/@bartines

Platyna dla Danuty Holeckiej. Widzowie są zachwyceni

Danuta Holecka jako platynowa blondynka dała się jednak poznać już nie pierwszy raz. Ostatnio na początku wiosny kolorowe gazety zwróciły uwagę na zmianę, jaka zaszła na głowie prezenterki. Wówczas także Danuta Holecka zdecydowała się wystąpić w rozjaśnionych włosach.

I tym razem dziennikarka zastosowała podobny fortel, ale dorzuciła jeszcze nietypowe, jak na siebie, uczesanie. Zamiast bowiem grzywki i włosów za ramiona Danuta Holecka pokazała się z długą blond grzywką powoli opadającą na prawy bok twarzy prezenterki. Kosmyki włosów nie sięgały za ramiona, a wędrowały do tyłu, co niewątpliwie miało korespondować z bardziej dynamicznym wydaniem "Wiadomości" TVP 1 sierpnia.

Poniżej galeria, w której zobaczycie, jak zmieniała się Danuta Holecka

Sonda
Lubisz Danutę Holecką?
Express Biedrzyckiej - Tomasz Słomka: Mateusz Morawiecki powoli staje się obciążeniem
Nasi Partnerzy polecają