Agata Duda

i

Autor: GRZEGORZ JAKUBOWSKI/KANCELARIA PREZYDENTA RP Agata Duda

A jednak...

Współpracowała z Agatą Dudą. Teraz ujawnia prawdę o pierwszej damie

2022-12-29 9:40

Pierwsza dama Agata Duda zawsze dba o swój wizerunek. Żona prezydenta w końcu dla wielu jest prawdziwą ikoną stylu, a Polki często inspirują się jej strojami. Nie jest także tajemnicą, że uczestniczy w procesie tworzenia swoich ubrań. Jedna z projektantek, która z nią współpracowała, postanowiła powiedzieć, jaka Agata Duda jest naprawdę.

Projektantka pierwszej damy wyznała prawdę o Agacie Dudzie

Agata Duda uchodzi za spokojną, elegancką kobietę, która często się uśmiecha i uwielbia kontakty z innymi ludźmi. Czy tak jest naprawdę? Projektantka Dorota Goldpoint postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. Artystka poznała pierwszą damę, gdy obie przebywały w Juracie, czyli nadmorskiej miejscowości, gdzie pierwsza para spędza wakacyjny urlop. - W Juracie mieszka proboszcz parafii ks. Marcin Nowak, osoba, do której chyba wszyscy się zwracają, gdy mają jakiś problem. On jest naprawdę cudownym człowiekiem. W każdym razie w swoim kościele zorganizował koncert śpiewaczki operowej Alicji Węgorzewskiej – opowiadała projektantka w rozmowie z portalem wpolityce.pl.

Dorota Goldpoint uratowała śpiewaczkę przed modową wpadką. Jak się okazało, to był początek owocnej współpracy. - Na koncercie była para prezydencka, z którą po wszystkim rozmawiał ks. Marcin. Pytał, jak podobał się występ Alicji, jednocześnie podkreślając walory "sukienki autorstwa Doroty Goldpoint, która ma butik w Juracie". Niedługo później zadzwoniono do mnie z Kancelarii Prezydenta i poproszono o przygotowanie kilku zestawów stylizacji, które pani prezydentowa mogłaby przymierzyć – mówiła projektantka. Potem Agata Duda przyjechała do butiku Doroty Goldpoit w Warszawie, gdzie obejrzała kreacje przygotowane przez projektantkę. Już od pierwszych chwil pierwsza dama sprawiała wrażenie osoby ciepłej, lubiącej klasyczny styl.

Tak współpracuje się z Agatą Dudą. Szczere słowa projektantki

Choć współpraca z żoną prezydenta to ogromna nobilitacja, to także wyzwanie dla projektantki, która musi przestrzegać pewnych zasad i ograniczeń. - Często jest tak, że mamy pewną gamę kolorów, w której możemy się poruszać i którą pani prezydentowa akceptuje. Na państwowe okazje dopuszczamy czerwień, ale chętnie widzimy też granat. Latem jaśniejsze kolory, zimą ciemniejszewyznała Dorota Goldpoint.

Sonda
Czy podobają ci się stylizacje Agaty Dudy?
Ubierz się jak Agata Duda
Nasi Partnerzy polecają