Tylko POLEXIT! Twardzi wyborcy PiS WŚCIEKLI na Unię Europejską!

i

Autor: Super Express Wyborcy PiS gotowi na POLEXIT!

Komentery: Wyborcy PiS gotowi na POLEXIT! Nie będziemy PAROBKAMI Niemca! Unia to wrzód na D***E!

2022-08-11 15:55

160 miliardów złotych z Unii nie ma i wiele wskazuje na to, że nie będzie. "Koniec tego dobrego", grzmi prezes PiS Jarosław Kaczyński i zapowiada, że polski rząd obierze teraz twardy kurs w relacjach z Unią. Politycy PiS straszą, że wyciągną teraz najcięższe armaty, a niektórzy prawicowi publicyści już wprost nawołują do wyjścia Polski z Unii Europejskiej. Czy Polacy są już gotowi na polexit? Adam Feder pytał o to Polaków na jednym z warszawskich bazarów. Ich wypowiedzi porażają!

"Próbuje się nam zabrać wolność, suwerenność i jeszcze nas obrabować”, tak Jarosław Kaczyński podsumował decyzję Komisji Europejskiej, która blokuje wypłatę 160 miliardów złotych dla Polski. Wielu wyborców PiS, których nasz reporter spotkał na bazarze Wolumen w Warszawie, dopinguje rząd do wyznaczenia datyreferendum w sprawie polexitu! Od tych wypowiedzi włosy mogą stanąć dęba! "J***ć Tuska, j***ć tych wszystkich bandytów, bo to są złodzieje! Unia to jest nam wszystkim potrzebna, jak wrzód na d***e!", wypalił wzburzony mężczyzna. "Trzeba natychmiast wyp*******ć z tego kołchozu ruskiego!", wtórował mu kolejny."Unia bardzo źle robi, ale to zawdzięczamy Tuskowi!", przekonywała emerytka, która nie wierzy, że w Polsce są problemy z praworządnością. "Panie, nigdy nie będziemy parobkami Niemca, nigdy!", zakrzyknął mężczyzna. "Mam nadzieję, że Polacy wyjdą na ulice i nie pozwolą, żebyśmy z Unii wyszli", skwitowała smutno kobieta, która przysłuchiwała się tej rozmowie.

Tylko POLEXIT! Wyborcy PiS WŚCIEKLI na Unię Europejską!| Komentery

"Niemcy chcą nas na żywca zrobić", przekonywał klient bazaru, a na sugestię, że być może Niemcy chcą pomóc Polakom i przywrócić w Polsce rządy prawa, parsknął śmiechem. "Niemcy chcą pomóc Polakom wybrać Tuska", dodała emerytka. "U nas jest praworządność. U nas pałami policja nie leje", przekonywała. Adam Feder zwrócił uwagę, na fakt, że czasem jednak policjanci biją kobiety na demonstracjach i to pałkami teleskopowymi. "Jak incydent jakiś jest, to trzeba czasami po grzbiecie przejechać", odparła. Zobacz nowe Komentery Adama Federa i posłuchaj twardych wyborców PiS, którzy są wściekli na Unię Europejską! To trzeba zobaczyć!