ZDJĘCIA OBNAŻAJĄ PRAWDĘ

Zmiany na twarzy Donalda Tuska po chorobie widać gołym okiem! Tak teraz wygląda szef PO [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2023-02-17 16:20

Donald Tusk ostatnio ma za sobą niemiłe chwile. W ostatnią niedzielę jak grom z jasnego nieba spadła wiadomość, że szef PO zachorował na koronawirusa. Wszystko wyszło na jaw, gdy jeden z posłów KO w telewizji w czasie dyskusji o Tusku, przyznał, że polityka dopadł COVID. Paparazzi przyłapali Tuska po chorobowej nieobecności. Widać, że paskudna choroba go zmieniła. Szef PO wychudł, zmizerniał. Zmiany na twarzy Donalda Tuska po chorobie widać gołym okiem! Mamy zdjęcia.

Donalda Tuska dopadł koronawirus! 

O tym, że koronawirus dopadł Donalda Tuska wszyscy dowiedzieli się w zeszłą niedzielę. Zaczęło się od tego, że w telewizyjnym studiu doszło do wymiany zdań między posłami, Januszem Kowalskim z Solidarnej Polski i Jarosławem Urbaniakiem z KO. Kowalski zarzucił Donaldowi Tuskowi, że ten zawsze się chowa, gdy ma odpowiedzieć na trudne pytania. - Platforma Obywatelska Donalda Tuska zawsze chowa się, gdy padają ważne pytania. Donald Tusk chowa się, gdy padają pytania o to jak Radosław Sikorski zarabiał za granicą. Polski polityk powinien służyć Rzeczpospolitej, a nie zajmować się biznesem czy usługami doradczymi. Donald Tusk tak samo chował się, kiedy były pytania o reklamówki z niemieckimi pieniędzmi. Tak samo chował się, kiedy były pytania o reklamówkę z Biedronki dla Platformy Obywatelskiej – mówił Janusz Kowalski na antenie telewizji. Na co poseł Koalicji Obywatelskiej wyjaśnił, że Tusk wcale się nie chowa, tylko jest chory i ma COVID. Informację tę "Super Express" potwierdził w PO. - Zachorował wtorek-środa i początkowo bardzo źle się czuł, ale jak jest teraz, nie wiadomo – zdradziło nasze źródło. 

Tusk zeszczuplał po chorobie. Widać to gołym okiem

Na szczęście z  Donaldem Tuskiem jest już dobrze, czego dowodem są zdjęcia, które zrobili paparazzi, gdy przyuważyli polityka na ulicy. Widać, że paskudna choroba zmieniła Donalda Tuska. Polityk nieco wychudł, zeszczuplał. Nie ma się co temu dziwić, w końcu każda choroba sprawia, że nie chce nam się jeść, a jedynie spać i odpoczywać. Miejmy nadzieję, że zbliżająca się wiosna da Tuskowi nowej energii, która stracił podczas chorowania. Do tego z pewnością siły dodadzą Tuskowi najnowsze wieści z naszego sondażu, z którego wynika, że wyborcy KO najchętniej widzą na miejscu szefa PO właśnie Tuska. Ten sondaż z pewnością uskrzydli polityka.

ZOBACZCIE NAJNOWSZE ZDJĘCIA DONALDA TUSKA:

Kamiński: Z Tuskiem jako kandydatem na premiera będzie nam trudniej wygrać
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany