Janusz Korwin-Mikke z żoną Dominiką

i

Autor: Janusz Korwin-Mikke/INSTAGRAM

Zaskoczenie?

Żona Korwin-Mikkego wygadała się, jak będzie głosować: „Przekonali mnie”. Co na to mąż?

2023-08-28 18:26

Żona byłego prezesa Konfederacji Janusza Korwin-Mikkego, Dominika Korwin-Mikke, postanowiła zawalczyć o miejsce w Sejmie, startując z warszawskiej listy partii. Teraz postanowiła zabrać głos i powiedziała, jak zamierza głosować w zbliżających się wyborach. Zaskoczenie?

Dominika Korwin-Mikke nie zamierza pobłażać mężowi, jeśli dostanie mandat poselski! Jak zapowiedziała, będzie się z nim kłócić, zwłaszcza w kwestii kobiet. - Wypowiedzi Janusza na temat kobiet są często generalizujące, nie zgadzam się z wieloma z nich, choćby nie zgadzam się z tym, że kobiety dopiero po 55 roku życia mogą głosować. Janusz często przesadza – mówiła nam żona Janusz Korwin-Mikkego.

Dominika Korwin-Mikke z pewnością siebie stwierdziła, że jeśli będzie mieć inne zdanie niż mąż, nie będzie się gryźć w język i jasno da mu do zrozumienia, że się z nim nie zgadza.

- Z Januszem będziemy się kłócić w Sejmie, nie będę się ze wszystkim z nim zgadzać, będę wchodziła na mównicę i mówiła: „Co Ty Janusz mówisz, opowiadasz! To skandal! Nie zgadzam się z Tobą”. Nie będę potakiwaczem męża, będę mieć swoje zdanie – zapewniała w rozmowie z „SE”.

Ostatnio w mediach społecznościowych odniosła się do festiwalu w Sopocie, podczas którego gwiazdy show-biznesu zachęcały do pójścia na wybory i zagłosowania. Przy okazji się wygadała, na sama zamierza oddać głos.

- Artyści i piosenkarze spad znaku mainstreamu podczas tegorocznego Festiwalu Piosenki w Sopocie nawoływali ze sceny, aby jesienią wziąć sprawy w swoje ręce i iść na wybory. I wiecie co? Przekonali mnie! 15 października pójdę na wybory i będę głosować na Konfederację – mówiła w nagraniu.

Taki wybór chyba nikogo nie dziwi, a Janusz Korwin-Mikke z pewnością jest zadowolony z wyboru żony.

Sonda
Czy zagłosujesz jesienią w wyborach parlamentarnych?
"Giertych ma OSOBISTE MOTYWACJE żeby się odgryź" Oczkoś o starcie Romana Giertycha
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany