Marta Kaczyńska z mężem i synkiem poświęciła koszyczek

i

Autor: PAPARA26 Marta Kaczyńska z mężem i synkiem poświęciła koszyczek

Marta Kaczyńska w Wielką Sobotę nakryta z mężem w lesie! Wiemy, co robili potem [ZDJĘCIA]

2021-04-03 19:52

Marta Kaczyńska ma nadmiar wolnego czasu nie narzeka. Liczne obowiązki domowe i zawodowe sprawiają, że każda chwila z mężem - Piotrem Zielińskim - jest na wagę złota. Tuż przed Wielkanocą małżonkom udało się spędzić dzień razem. Marta Kaczyńska w Wielką Sobotę została nakryta z mężem w lesie. Nasz fotograf spotkał zakochaną parę idącą z koszyczkiem wielkanocnym do kościoła p.w. św. Bernarda. Małżonkom towarzyszył ich synek Stanisław. Kaczyńska i Zieliński wyglądali na bardzo szczęśliwych.

Marta Kaczyńska dochowała tradycji i w Wielką Sobotę poszła do kościoła z koszyczkiem wielkanocnym. Prawniczka z mężem i synkiem zrobiła sobie przyjemny spacerek przez las. Po poświęceniu pokarmów przez księdza przed kościołem, małżonkowie weszli do środka świątyni, żeby się pomodlić. Parafia pw. św. Bernarda to dla Marty Kaczyńskiej i jej rodziny miejsce szczególne. To tam rok po katastrofie smoleńskiej, w której zginęli jej rodzice - Lech i Maria Kaczyńscy - odsłoniła tablicę ku ich czci. - Tu rodzice mieszkali od lat 80-tych. I nawet, kiedy się przeprowadzaliśmy, to także przychodzili do tej parafii. Nie tylko dlatego, że górny Sopot to piękne miejsce, ale przede wszystkim ze względu na mieszkających tu ludzi - zdradziła wówczas córka prezydenckiej pary. Jak widać, sentyment do kościoła pw. św. Bernarda pozostał. Kolejne pokolenie chodzi do tej parafii.

ZOBACZ ZDJĘCIA MARTY KACZYŃSKIEJ Z WIELKIEJ SOBOTY

Teraz można będzie ze smakiem pałaszować poświęcone potrawy. Smacznego! A może zostanie coś dla stryjka Jarka, czyli prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego?

ZOBACZ TAKŻE: Krystyna Pawłowicz przyłapana na święceniu jajek. Wszyscy w kościele patrzyli tylko na nią [ZDJĘCIA]

Jak zrobić koszyczek wielkanocny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE