Poseł Solidarnej Polski Tadeusz Cymański ofiarą koronawirusa. Nie może leczyć raka. "Modlę się"

2021-04-12 6:29 Kamil Szewczyk
Tadeusz Cymański. Modlę się o udaną operację
Autor: @cymanskitadeusz/ FACEBOOK Tadeusz Cymański. Modlę się o udaną operację

Poseł Tadeusz Cymański (66 l.) ma ogromną nadzieję, że jeszcze w kwietniu przejdzie operację wycięcia raka, tzw. mięsaka. Polityk wierzy, że wszystko się dobrze skończy. - Jestem osobą wierzącą i oczywiście, że się modlę, żeby operacja zakończyła się pomyślnie – wyznaje w rozmowie z „Super Expressem” Tadeusz Cymański.

Bardzo rzadko chorował, ale pewnego dnia postanowił zrobić sobie profilaktyczne badania, m.in. USG jamy brzusznej.

No i okazało się, że mam raka. Na szczęście nie jest to bardzo złośliwy nowotwór, nie mam też przerzutów. Trzeba spokojnie podejść do tematu, u mnie przeważa nadzieja, że będzie dobrze – opowiada nam poseł Tadeusz Cymański, który miał przejść operację na początku zeszłego tygodnia. 

Nie przegap:

- Chory na nowotwór Tadeusz Cymański przekazał informacje o operacji. Niepokojące słowa

- Tadeusz Cymański walczy z rakiem! "Nie chcę umierać". Poruszające słowa popularnego posła

Niestety, okazało się, że z powodu pandemii koronawirusa został przełożony jej termin.

Jest trudna sytuacja i czekam. Kiedy będzie, nie wiem, mam nadzieję, że jeszcze w kwietniu. Najważniejsza teraz jest jednak walka z koronawirusem, mamy bardzo mało specjalistów i lekarze muszą dokonywać dramatycznych wyborów. Muszę wykazać ogromną cierpliwość i zrozumienie. Każdy by oczywiście chciał jak najszybciej operację, każdy przeżywa swoje życie, ale są pewne reguły i trzeba podejść do tego ze zrozumieniem i zdać się na uczciwość i rzetelność lekarzy – zaznacza Tadeusz Cymański.

Ufam i mam nadzieję, że po operacji nie będzie nawrotów i będę mógł normalnie żyć. Jestem wierzącą osobą i oczywiście, że się modlę, żeby operacja zakończyła się pomyślnie, żeby wszystko się dobrze skończyło – kwituje polityk Solidarnej Polski Tadeusz Cymański.

Super Raport 09.04 (Goście: Barbara Nowacka - KO, prof. Ewa Marciniak - politolog, UW) Sedno Sprawy: Grzegorz Cessak
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze