Sentino w końcu zagra w Polsce

i

Autor: Instagram

Sentino zagra pierwszy koncert w Polsce. Wiemy kiedy i gdzie. O ile oczywiście do tego czasu się nie rozmyśli

2022-04-08 15:02

Sentino a tak naprawdę Sebastian Alvarez to jeden z popularniejszych ostatnim czasem w raperów w naszym kraju. Od dawna wodził swoich fanów za nos mówiąc o tym, że planuje zorganizować w naszym kraju koncert. Sentino wielokrotnie zmieniał zdanie, po drodze zaliczając parę konfliktów czy afer. Nie obyło się nawet bez grożenia, że przestanie tworzyć na polski rynek. W końcu jednak Sentino zagra swój pierwszy koncert w Polsce.

LUNCHBOX DO SZKOŁY I PRACY [Kasia Węsierska GOTUJE] | ESKA XD - Fit vlog #46
Sonda
Wybierasz się na koncert Sentino?

Sentino od niedawna cieszy się wzrostem popularności. Wszystko za sprawą TikToka, na którym zebrał niemałe grono odbiorców. Świadomie lub nie zamieszcza tam zabawne filmiki, a kilka z nich stało się większym memem, niż sam zainteresowany mógł się spodziewać. Największym hitem Sentoino okazał się utwór, który nawet jeszcze nie wyszedł… Raper podzielił się swoim pomysłem na refren do „Midasa”, a internauci pokochali nucenie „Wszystko czego tylko dotknę to staje się złotem”. Sentino znów przeżył napływ nowych fanów i dzięki temu chyba znów darzy ich sympatią (a bywało różnie).

Sentino koncert w Polsce

Sentino postawi więc w końcu nogę na scenie na polskiej ziemi. Ma zagrać w Krzyżanowicach 30 kwietnia. Wydarzenie ma się odbyć w Klubie Magic. Wydarzenie ma miejsce z okazji promocji nowej płyty Sentino „Megalomania”. Być może niektórzy pamiętają, gdy raper mówił, że polska publika go nie rozumie i nie ma zamiaru więcej tworzyć na nasz rodzimy rynek. Otóż już złamał tę obietnicę, co więcej – obiecał tym razem, że co roku będzie nagrywał przynajmniej jedną płytę na fanów z Polski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany