Wydało się! Rydzyk skutecznie obchodzi restrykcje! Postawił na jeden trik

2021-03-22 17:26
Rydzyk błaga o miliony
Autor: Piotr Lampkowski/SUPER EXPRESS Rydzyk błaga o miliony

Majątek Tadeusza Rydzyka (76 l.) bynajmniej nie kończy się na słynnym Radiu Maryja. Redemptorysta i potentat medialny w jednym, ma w swym zapleczu m.in. telewizję, gazetę, uniwersytet, sanktuarium a nawet... hotel! I jak ustalili dziennikarze portalu o2, pomimo rządowych obostrzeń zakazujących prowadzenia działalności hotelarskiej, hotel akademicki przy WSKSiM ma się świetnie i jest otwarty na przyjmowanie gości. Na jakich podstawach? Otóż trzeba jedynie wziąć udział w... rekolekcjach dla prawników w sanktuarium Rodziny Radia Maryja, których nie odwołano mimo szczytu trzeciej fali pandemii koronawirusa.

Jak donosi o2, od wczoraj (21 marca) przy Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu odbywają się rekolekcje dla prawników pod patronatem Centrum Ochrony Praw Chrześcijan.

Organizator konferencji informuje, że rekolekcje będą przebiegały w sposób hybrydowo-stacjonarny. Rekolekcje zainaugurowała msza w niedzielę o godz. 12. 

Według doniesień portalu, prawnicy mogą brać udział w zajęciach w trybie zdalnym, jak i stacjonarnym. Koszt 3-dniowych rekolekcji w systemie stacjonarnym to 360 zł - w cenę wliczone są wyżywienie i nocleg w hotelu akademickim przy WSKSiM w Toruniu.

>>>ZOBACZ TEŻ:

>No to się doigrał! Znamy datę procesu ojca Rydzyka. Jeśli przegra grozi mu WIĘZIENIE!

>Prezydent ZIGNOROWAŁ Rydzyka! Wstydzi się za zakonnika? Wielkie upokorzenie w Toruniu

>PRZYKULI się do bramy Radia Maryja! Rydzyk będzie WŚCIEKŁY [ZDJĘCIA, WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE