WIELKIE GRANIE NA NARODOWYM

i

Autor: Materiały prasowe

Jedyny taki koncert

Wielkie Granie na PGE Narodowym z okazji 10-lecia stadionu

2022-09-08 8:33

PGE Narodowy to miejsce z 10-letnią historią, miejsce nietuzinkowych wydarzeń sportowych, biznesowych, kulturalnych i muzycznych. Już niebawem, 10 września, z okazji 10. urodzin stadionu odbędzie się gorące muzyczne wydarzenie – Wielkie Granie na PGE Narodowym. Nie może cię tam zabraknąć!

W ramach projektu utworzenia największego rockowego bandu w historii polskiej sceny muzycznej do 17 lipca trwały nabory kandydatów – amatorów i samouków, którzy chcieli zaprezentować swoje umiejętności na dużej scenie – ramię w ramię z polskimi artystami, m.in. Dodą, Urszulą, Andrzejem Krzywym, Januszem Panasewiczem czy Michałem Wiśniewskim.

Liderzy muzyczni

Aby stać się częścią niezwykłego projektu, jakim jest Wielkie Granie na PGE Narodowym, pasjonaci muzyki mieli za zadanie wysłać formularz zgłoszeniowy i muzyczną video-prezentację, które następnie były oceniane przez liderów muzycznych Wielkiego Grania:

  • Jacek Królik (lider sekcji gitarzystów) – wirtuoz gitary i założyciel zespołu Brathanki;
  • Wojtek Pilichowski (lider sekcji basistów) – wirtuoz gitary basowej, muzyk sesyjny, kompozytor i producent;
  • Michał Dąbrówka (lider sekcji perkusistów) – wirtuoz perkusji, muzyk studyjny, kompozytor i producent muzyczny;
  • Joanna „Ruda” Lazer (liderka sekcji wokalistów) charyzmatyczna wokalistka zespołu Red Lips.

Aranżacje muzyczne przygotował Michał Grymuza – gitarzysta, muzyk sesyjny, kompozytor, producent muzyczny i aranżer.

Wybór repertuaru

Spośród 100 propozycji polskich i zagranicznych przebojów każdy internauta mógł zagłosować na swój ulubiony utwór w mediach społecznościowych. Znamy już ostateczny repertuar 18 największych przebojów, które wybrzmią na PGE Narodowym w ciekawych aranżacjach – przed kilkudziesięciotysięczną publicznością. Wielkie Granie to symbol zjednoczenia artystów z wieloletnim doświadczeniem i muzyków-amatorów, a także osób o różnych gustach muzycznych, które zasiądą na trybunach, by wspólnie śpiewać znane i lubiane utwory.

Największy rockowy band

Blisko 1000 muzyków (wokalistów i instrumentalistów) wystąpi przed publicznością razem z największymi gwiazdami polskiej muzyki, zajmując całą powierzchnię płyty stadionu. Ambasadorem wydarzenia jest Jan Borysewicz – gitarzysta i lider zespołu Lady Pank, który ustalił ostateczny kształt repertuaru wydarzenia. Jego także zobaczymy na scenie 10 września!

A czy ty masz już bilet?

Trzygodzinne wydarzenie odbędzie 10 września 2022 r. o godzinie 19.00 i będzie transmitowane live w mediach społecznościowych. Fantastyczna oprawa oświetleniowa, pełni pozytywnej energii, utalentowani muzycy, gwiazdy polskiej muzyki i urodzinowe akcenty-niespodzianki i mnóstwo dobrej muzyki – to wszystko czeka cię na PGE Narodowym.

Takiej imprezy urodzinowej jeszcze nie było – to trzeba poczuć i zobaczyć na własne oczy! Wejdź na stronę www.wielkiegranie.pl, kup bilet dla siebie i znajomych.

KGHM PARTNEREM WIELKIEGO GRANIA

i

Autor: Materiały prasowe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany