Wybory 2020: Czy będzie DEBATA? Jest reakcja Trzaskowskiego [RELACJA]

2020-07-05 17:00 JWa
Andrzej Duda, Rafał Trzaskowski
Autor: East News Andrzej Duda, Rafał Trzaskowski

Wybory 2020 kampania NA ŻYWO. Relacja wybory prezydenckie 2020. W niedzielę Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski znowu będą walczyć w terenie o głosy Polaków w drugiej turze wyborów prezydenckich. Do sądnego dnia pozostał zaledwie tydzień, więc nie ma już czasu na lenistwo i obaj zrobią wszystko, by przekonać niezdecydowanych. Relacja wybory 2020 kampania na se.pl. Zapraszamy!

Wybory 2020 relacja. Kampania wybory prezydenckie 2020 relacja na żywo. W niedzielę Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski znowu spotkają się z wyborcami. Urzędujący prezydent kolejny pracowity dzień rozpocznie o godzinie 11:00 w Nowej Dębie. Trzy kwadranse po nim swoje pierwsze wystąpienie słonecznego dnia zacznie Rafał Trzaskowski. Kandydat opozycji postanowił na tydzień przed wyborami pojechać na Śląsk. Dziś planuje przemawiać w Dąbrowie Górniczek, Bytomiu i Katowicach. Kampania wkracza w ostateczną fazę, a kandydaci używają coraz mocniejszych słów. Możemy być pewni, że w niedzielę będziemy świadkami ognistych wypowiedzi, które odbiją się głośnym echem. Bądźcie na bieżąco i śledźcie relację na żywo z wyborów prezydenckich 2020 na se.pl!

Zakonnik z Wąchocka rzucił się na kobiety z pięściami! Poszło o Trzaskowskiego [WIDEO]

17:00 Rafał Trzaskowski niedzielę kończy w Katowicach.

Po wczorajszym wiecu prezydenta Andrzeja Dudy we Wrocławiu, policja stawia zarzuty organizatorom, jak i kontrmanifestacji. Według funkcjonariuszy przekroczono limit dopuszczalnej liczby osób.

14:30 Rafał Trzaskowski w Bytomiu. Tłum krzyczy do prezydenta Andrzeja Dudy: "Cykor" i "Precz z Kaczorem". 

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="pl" dir="ltr">CYKOR! CYKOR! <br>Tak, to o Andrzeju Dudzie. Z Bytomia. <a href="https://twitter.com/hashtag/Trzaskowski2020?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#Trzaskowski2020</a> <a href="https://t.co/DsEiDYWBYq">pic.twitter.com/DsEiDYWBYq</a></p>&mdash; Trzaskowski2020 (@trzaskowski2020) <a href="https://twitter.com/trzaskowski2020/status/1279755570627719168?ref_src=twsrc%5Etfw">July 5, 2020</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

14:12. Tak było dziś w Dąbrowie Górniczej

13:41. Rafał Trzaskowski był już dziś w Dąbrowie Górniczej. W jego niedzielnych planach są jeszcze wizyty w Bytomiu i Katowicach

13:32. Tymczasem Beata Szydło apeluje do wyborców z Radomia:

13:13. Tymczasem na antenie TVP Info głos w sprawie ułaskawienia mężczyzny osądzonego za pedofilię zabrały jego żona i córka. Ich apel możecie przeczytać W TYM MIEJSCU.

12:40. Rafał Trzaskowski w Dąbrowie Górniczej:

12:22. Nowy sondaż prezydencki! Różnica jest minimalna. Jaka dokładnie? Sprawdź!

11:52. Wygląda na to, że nie doczekamy się prawdziwej debaty prezydenckiej przed drugą turą. Dzisiaj Rafał Trzaskowski poinformował, że jego sztab organizuje debatę w Lesznie w poniedziałek. Tego dnia podobna zaplanowana jest w Końskich, gdzie ma być Andrzej Duda...

11:41. Wybory już za tydzień, ale niektórzy będą wtedy na wakacjach. Co zrobić, żeby zagłosować w takiej sytuacji? Sprawdźcie nasz wielki INFORMATOR!

11:16. Andrzej Duda na uroczystościach:

10:59. Sposobów na wspieranie swoich kandydatów jest mnóstwo

10:42. Rafał Trzaskowski w Częstochowie znowu mówił o debacie

9:59. Tymczasem żona Rafała Trzaskowskiego wypuściła do sieci swój spot. Zobacz go TUTAJ

9:44. Rafał Trzaskowski zapowiada początek dzisiejszej aktywności

9:41. Tymczasem w kampanię obecnego prezydenta włączył się również premier Mateusz Morawiecki

9:30. Dzień dobry! Zaczynamy relację z niedzielnej kampanii wyborczej. Już możemy być pewni, że będzie gorąco. Na początek oliwy do ognia dolał były reprezentant Polski w piłce nożnej. Wojciech Kowalczyk opublikował mocny wpis, w którym odniósł się do niedawnych słów Andrzeja Dudy. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.