Zakonnik z Wąchocka rzucił się na kobiety z pięściami! Poszło o Trzaskowskiego [WIDEO]

2020-07-05 8:21 AGO, JWa
Zakonnik z Wąchocka rzucił się na kobiety
Autor: Facebook / Mariusz Kozak Zakonnik z Wąchocka rzucił się na kobiety

Szokujące nagranie z Wąchocka! To tam pilnujący zamazanego plakatu Andrzeja Dudy zakonnik dał się ponieść emocjom i rzucił się z pięściami na kobiety broniące wolności. Zachowanie zakonnika odbiło się szerokim echem w internecie, a samo Opactwo Cystersów przeprosiło już za jego zachowanie.

Jak informuje Radio Zet, do zdarzenia doszło w czwartek, 2 lipca. Dwie kobiety spotkały na swojej drodze zakonnika, który pilnował zamalowanego plakatu Andrzeja Dudy. - Tamten nie wygra! Chyba, że w Polsce nie ma katolików. On jest tęczowy - mówił mężczyzna.

Super Raport 03.07 (Goście: Balcerowicz, Kierwiński)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zaskoczone słowami kobieta powiedziały duchownemu, że nie ma za grosz katolika i co to oznacz tęczowy. Wtedy zakonnik nie wytrzymał i rzucił się na kobietę z pięściami. Szybko się pohamował i wycofał. - Smarkule – odpowiedział rozzłoszczony duchowny.

ZOBACZ: Wędkarz zauważył dryfujące ciało. Reanimacja powiodła się, ale na krótko

Opactwo Cysterskie przeprasza za zakonnika

Na łamach „Echa Dnia” Opactwo Cysterskie wydało oświadczenie, w którym wyraziło ubolewanie i przerosiło wszystkich, którzy poczuli się dotknięci zachowaniem oraz słowami duchownego. W dalszej części duchowni tłumaczyli, że ma on problemy natury psychicznej. - Co w dużym stopniu może tłumaczyć jego skandaliczne zachowanie. Jednocześnie, jego choroba nie stanowi zagrożenia dla osób przebywających na terenie opactwa, dlatego nie był on izolowany - dodaje opactwo.