130 złotych za kilogram MAKOWCA od Gessler? Jest OSTRY komentarz. To jakaś KPINA! [GALERIA]

2021-11-29 15:15
 Iza (31 l.) z Radzymina
Autor: SE Iza (31 l.) z Radzymina

Iza (31 l.) przeczytała artykuł Super Expressu o makowcu od Magdy Gessler i wciąż jest w szoku, bo nie spodziewała się tak niskiej ceny. "Tylko 130 złotych za kilogram ekskluzywnego makowca? To jakaś kpina! Tyle, to ja wydałam dzisiaj w warzywniaku, wiec Pani Madziu, bardzo proszę, traktujmy się poważnie!", zaapelowała na naszych łamach Iza (31 l.) z Radzymina. Jej zdaniem znana restauratorka powinna wziąć pod uwagę zapewnienia rządu, że pensje Polaków dynamicznie rosną. "Nie może tak być, że każdy będzie teraz wyciągać rękę po ekskluzywny towar. Jeżeli natychmiast nie podwyższy Pani cen, makowiec zatraci tę nieuchwytną nutkę, dla której sięgają po niego elity finansowe" - przekonuje. Czy piękna dziewczyna z Radzymina przemebluje menu znanej restauratorki? Zobacz komentarze Dziewczyn Super Expressu. Te teksty zrobią Ci dzień!

"Uważam, że rząd nie powinien teraz zawracać sobie głowy prądem, gazem, czy paliwem. Ja żądam od rządu bonów, którymi będę mogła płacić w sklepach Versace, Louis Vuitton oraz Gucci" - oburza się Beata (26 l.) z Lutowa. Basia (29 l.) z Korytowa przeczytała, że u Małgorzaty Rozenek zapłonęło łóżko i po jej komentarzu musieliśmy zbierać szczęki z podłogi. Anatola (25 l.) z Limanowej posprzeczała się na naszych łamach z Apoloniuszem Tajnerem, który uważa, że kiepska forma polskich chłopaków wynika z faktu, że brakuje im luzu. Nic podobnego, oburzyła się piękna dziewczyna i wymienia czego jeszcze nie brakuje polskim chłopakom. Koniecznie przeczytaj jej komentarz! Paweł Deląg zagra pana Kleksa? Tą sprawą zajęła się wielka fanka talentu polskiego "Belmondo", czyli Helena (26 l.) z Fromborka. Zobacz galerię z komentarzami Dziewczyn Super Expressu. Ich komentarze ubawią Cię do łez!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE