30 lat "Super Expressu" na pamiętnych okładkach! Polityczne przełomy, wielkie skandale i spektakularne sukcesy. Pamiętacie je?

2021-11-10 12:45

Super Express kończy trzydzieści lat. 22 listopada 1991 roku na półki w kioskach trafił pierwszy numer SE. Dzień w dzień dziennikarze, reporterzy i korespondenci na łamach dziennika relacjonują życie w kraju i zagranicą. Każde wydanie to zapis historii Polski.

Super Express kończy trzydzieści lat. Każdy dzień w życiu redakcji to relacjonowanie najważniejszych wydarzeń, tropienie skandali i patrzenie władzy na ręce. To tysiące ludzkich historii. Na łamach dziennika zapisało się trzydzieści lat historii Polski. Na okładki gazety trafiały najważniejsze wydarzenia tamtych dni. 29 kwietnia 1999 roku nasi czytelnicy mogli zobaczyć rozliczenie podatkowe ówczesnego ministra finansów, Leszka Balcerowicza. Historyczne podanie sobie ręki przez prezydentów Lecha Wałęsę i Aleksandra Kwaśniewskiego po dołączeniu Polski do NATO także nie umknęło czujnemu oku naszych fotoreporterów. Zdjęcie zostało opublikowane na okładce weekendowego wydania Super Express z 13-14 marca 1999 roku. Wraz z milionami Polaków żegnaliśmy papieża Jana Pawła II, relacjonując na łamach dziennika liczne zgromadzenia w całym kraju. Świętowaliśmy sukcesy wspaniałego skoczka – Adama Małysza. Od samego początku służąc poradami naszym czytelnikom wyjaśnialiśmy zawiłości prawa emerytalnego i rentowego. 26 lutego 2008 roku rozpoczęliśmy słynną już akcję Super Expressu „10 milionów Polaków żąda: Znieście podatek emerytom!”. Nie umknęły nam także skandaliczne zachowania tych, którzy powinni świecić przykładem. Seks-skandal w sieradzkiej policji trafił na okładkę weekendowego wydania Super Expressu w czerwcu 2008 roku. O jakich jeszcze sprawach pisaliśmy? Koniecznie zobacz galerię okładek dziennika Super Express, którą znajdziesz poniżej, lub klikając tutaj.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE