Czy można zostać waszym przedstawicielem w terenie?

i

Autor: Shutterstock

LUDZIE PYTAJĄ, PROVIDENT ODPOWIADA

Czy można zostać waszym przedstawicielem w terenie?

2022-08-16 11:14

W tym roku Provident Polska obchodzi 25-lecie działalności w Polsce. Z tej okazji najsilniejsza firma pożyczkowa na rynku dzieli się z czytelnikami SE odpowiedziami na pytania najczęściej zadawane przez klientów.

Wiadomo jak ta drożyzna teraz szaleje i zastanawiam się nad dodatkowym zajęciem, które pozwoli mi więcej zarabiać. Zobaczyłam w Internecie ofertę współpracy z Providentem. Brzmi nieźle, ale diabeł tkwi w szczegółach. Na czym tak dokładnie polega praca tego waszego przedstawiciela – doradcy. W jakich godzinach się pracuje?

Kamila (43 l.) z Oleśnicy

Pani Kamilo, nasi przedstawiciele w terenie to właśnie Doradcy Klienta. Są twarzą naszej firmy i to głównie oni spotykają się z klientami Providenta. Nie sprzedają jednak tylko pożyczek, ale oferują także usługi dodatkowe, na które klient może się zdecydować oraz odbierają raty od klientów – to właśnie na tym głównie zarabiają. Żeby faktycznie móc doradzić uczą się wcześniej, jak dobrać najlepszy produkt dla klienta, jak zbierać raty, jak rozjaśnić wątpliwości związane z umową. Oferujemy im szeroką gamę szkoleń i warsztatów, większość w wygodnej formule online. Najważniejszą kompetencją jest jednak umiejętność utrzymania dobrych relacji z klientem. Dlatego Doradcy spotykają się z klientami w godzinach dogodnych dla siebie i klientów. Nie muszą też wszystkiego pamiętać – dysponują tabletem i telefonem z kompleksowymi informacjami dla klienta. A o tym, że to opłacalna praca niech świadczy fakt, że ludzie zostają u nas na lata. Mamy Doradców współpracujących z nami od 5, 10, 15, a nawet ponad 20 lat!

Więcej informacji na stronie odpowiedzi.se.pl

Partnerem materiału jest Provident Polska SA