Czy Provident sprzedaje coś poza pożyczkami?

i

Autor: Shutterstock

LUDZIE PYTAJĄ, PROVIDENT ODPOWIADA

Czy Provident sprzedaje coś poza pożyczkami?

2022-08-16 11:28

W tym roku Provident Polska obchodzi 25-lecie działalności w Polsce. Z tej okazji najsilniejsza firma pożyczkowa na rynku dzieli się z czytelnikami SE odpowiedziami na pytania najczęściej zadawane przez klientów.

Odwiedził mnie niedawno wasz doradca, przemiły pan. Ale poza ofertą pożyczki zaproponował mi też jakieś ubezpieczenie. Zdziwiłam się. To możliwe? To był ktoś od Was? Bo może ktoś się pod Was podszywa?

Danuta (66 l.) ze Złotoryi

Pani Danuto, najpierw gratulacje za czujność! To ważne, aby w sytuacji, gdy coś nas niepokoi w kontakcie z firmą, zgłaszać to na infolinii.

Na szczęście sytuacja z jaką się Pani spotkała nie jest niczym podejrzanym. Owszem, od kilku lat w swojej ofercie posiadamy także usługi dodatkowe, z których klient może skorzystać i nasi Doradcy Klienta poza pożyczkami mogą oferować je klientom. Należą do nich min. ubezpieczenia. Blisko współpracujemy ze znanym ubezpieczycielem, Towarzystwem Ubezpieczeniowym UNIQA TU S.A. działając jako Agent Ubezpieczeniowy. Oferujemy ubezpieczenia o zróżnicowanym zakresie ochrony, które klient może dopasować do swoich potrzeb, które każdorazowo są badane Doradcę. Decydując się na zakup ubezpieczenia, Klient może zabezpieczyć się np. na sytuacje pobytu w szpitalu. Może też zapewnić finansowe wsparcie w przypadku poważnego zachorowania oraz ochronę bliskich w razie swojej śmierci. Niektórzy nasi Doradcy mogą również oferować umowę ubezpieczenia komunikacyjnego OC oraz AC. Taką ofertę można też dostać dzwoniąc na naszą infolinię.

Więcej informacji na stronie odpowiedzi.se.pl

Partnerem materiału jest Provident Polska SA

Nasi Partnerzy polecają