Czy u was też są wakacje kredytowe?

i

Autor: Shutterstock

Ludzie pytają, Provident odpowiada

Czy u was też są wakacje kredytowe?

2022-08-05 12:49

W tym roku Provident Polska obchodzi 25-lecie działalności w Polsce. Z tej okazji najsilniejsza firma pożyczkowa na rynku dzieli się z czytelnikami „Super Expressu” odpowiedziami na pytania najczęściej zadawane przez klientów.

W mediach dużo słychać o tym, że wchodzą wakacje kredytowe dla tych, co mają mieszkanie na kredyt. I słusznie, bo najpierw pandemia, potem inflacja i te stopy procentowe! Mnie na mieszkanie nie stać, ale mam pożyczkę u was i też bym chciał złapać jakiś oddech. Czy w Providencie też mogę skorzystać z tych wakacji z zawieszeniem raty?

Mariusz (29 l.) ze Słupska

Panie Mariuszu,

opcja przesunięcia płatności raty funkcjonuje w Providencie już od dawna. W wypadku trudności z płatnością jak najbardziej możliwe jest skorzystanie z takiej opcji, w ramach wykupionego w umowie pakietu usług „Elastyczny Plan Spłat”, nie jest to jednak darmowa usługa. Zawsze w przypadku trudności ze spłatą zachęcamy do kontaktu ze swoim doradcą klienta, z którym wspólnie można ustalić plan rozwiązania problemu. To także dlatego nasi pracownicy w terenie nazywają się doradcami, a nie sprzedawcami. Oni są od tego, by wspólnie zaradzić problemom, jakie każdemu przecież mogą się przydarzyć. Dla nas zawsze priorytetem jest spłata zgodna z ustaleniami. A przecież nasi doradcy też mają rodziny, dzieci i problemy więc świetnie wiedzą, że znalezienie wspólnego rozwiązania jest najważniejsze. Przecież i panu, i nam zależy na tym, by pożyczka została spłacona.

Więcej informacji na se.pl

Partnerem materiału jest Provident Polska SA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany