Czy u was też są wakacje kredytowe?

i

Autor: Shutterstock

Ludzie pytają, Provident odpowiada

Czy u was też są wakacje kredytowe?

2022-08-05 12:49

W tym roku Provident Polska obchodzi 25-lecie działalności w Polsce. Z tej okazji najsilniejsza firma pożyczkowa na rynku dzieli się z czytelnikami „Super Expressu” odpowiedziami na pytania najczęściej zadawane przez klientów.

W mediach dużo słychać o tym, że wchodzą wakacje kredytowe dla tych, co mają mieszkanie na kredyt. I słusznie, bo najpierw pandemia, potem inflacja i te stopy procentowe! Mnie na mieszkanie nie stać, ale mam pożyczkę u was i też bym chciał złapać jakiś oddech. Czy w Providencie też mogę skorzystać z tych wakacji z zawieszeniem raty?

Mariusz (29 l.) ze Słupska

Panie Mariuszu,

opcja przesunięcia płatności raty funkcjonuje w Providencie już od dawna. W wypadku trudności z płatnością jak najbardziej możliwe jest skorzystanie z takiej opcji, w ramach wykupionego w umowie pakietu usług „Elastyczny Plan Spłat”, nie jest to jednak darmowa usługa. Zawsze w przypadku trudności ze spłatą zachęcamy do kontaktu ze swoim doradcą klienta, z którym wspólnie można ustalić plan rozwiązania problemu. To także dlatego nasi pracownicy w terenie nazywają się doradcami, a nie sprzedawcami. Oni są od tego, by wspólnie zaradzić problemom, jakie każdemu przecież mogą się przydarzyć. Dla nas zawsze priorytetem jest spłata zgodna z ustaleniami. A przecież nasi doradcy też mają rodziny, dzieci i problemy więc świetnie wiedzą, że znalezienie wspólnego rozwiązania jest najważniejsze. Przecież i panu, i nam zależy na tym, by pożyczka została spłacona.

Więcej informacji na se.pl

Partnerem materiału jest Provident Polska SA

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE