Provident

i

Autor: materiały

LUDZIE PYTAJĄ, PROVIDENT ODPOWIADA

Czy w Provident, oprócz wzięcia pożyczki, można się ubezpieczyć?

2022-08-26 11:01

W tym roku Provident Polska obchodzi 25-lecie działalności w Polsce. Z tej okazji najsilniejsza firma pożyczkowa na rynku dzieli się z Czytelnikami „SE” odpowiedziami na pytania najczęściej zadawane przez klientów.

Ostatnio rozmawiałam z koleżanką z pracy, od której dowiedziałam się, że ma auto ubezpieczone w Providencie. Zaskoczyło mnie to, bo byłam przekonana, że oferujecie wyłącznie pożyczki. Czy oprócz ubezpieczeń komunikacyjnych, można się u Was ubezpieczyć na życie?

Aleksandra (61 l.) z Zielonej Góry

Pani Aleksandro, zgadza się. Od kilku lat oferujemy naszym Klientom również usługi dodatkowe, m.in. ubezpieczenia. Ściśle współpracujemy ze znanym ubezpieczycielem, Towarzystwem Ubezpieczeniowym UNIQA TU S.A., działając jako Agent Ubezpieczeniowy. Nasi Doradcy oferują Klientom nie tylko pożyczki, ale też ubezpieczenia o zróżnicowanym zakresie ochrony i dostosowane do potrzeb klienta, które każdorazowo są badane przez Doradcę. Możemy je dopasować indywidualnie do swoich potrzeb. Wykupując ubezpieczenie, możemy liczyć na wsparcie finansowe np. w przypadku poważnego zachorowania. Można też zabezpieczyć bliskich w razie swojej śmierci. W Providencie dostępne są też ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC, które oferują nasi Doradcy. Pamiętajmy, aby zawsze weryfikować zakres i szczegóły ubezpieczenia, a wątpliwości konsultować z Doradcą.

Więcej informacji na odpowiedzi.se.pl

Partnerem materiału jest Provident Polska SA