Dlaczego Provident nie ma takich placówek jak banki?

i

Autor: Shutterstock

LUDZIE PYTAJĄ, PROVIDENT ODPOWIADA

Dlaczego Provident nie ma takich placówek jak banki?

2022-08-16 11:21

W tym roku Provident Polska obchodzi 25-lecie działalności w Polsce. Z tej okazji najsilniejsza firma pożyczkowa na rynku dzieli się z czytelnikami SE odpowiedziami na pytania najczęściej zadawane przez klientów.

Spłacam u Was pożyczkę przelewem. Nie powiem, to bardzo wygodne. Ale ostatnio będąc w banku, zastanawiałem się, dlaczego Provident nie ma takich placówek, do których można by przyjść, przejrzeć oferty? Czasem wygodniej i szybciej jednak załatwić coś twarzą w twarz niż tylko przez ten ekran.

Paweł (52 l.) z Gorzowa Wielkopolskiego

Panie Pawle, my też bardzo cenimy sobie bezpośredni kontakt z klientem! To, że nie mamy placówek jak banki, nie oznacza, że jest Pan skazany na kontakt znami przez Internet czy telefon. Może Pan łatwo umówić wizytę naszego Doradcy Klienta u siebie w domu i spłacać pożyczkę za pośrednictwem Doradcy Klienta albo skorzystać z rady Doradcy osobiście. Nasza sieć niemal czterech tysięcy Doradców w całej Polsce jest tak blisko naszych klientów, że to zdecydowanie najwygodniejsza forma spłaty – Doradca przychodzi w umówiony dzień, o umówionej godzinie, nie trzeba nigdzie chodzić, ani stać w kolejkach.

Więcej informacji na stronie odpowiedzi.se.pl

Partnerem materiału jest Provident Polska SA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany