Emocjonująca była ta korrida! Teraz chcę zobaczyć, jak robimy Szwedom polski potop! Komentarze Dziewczyn Super Expressu [GORĄCE ZDJĘCIA].

2021-06-22 16:10
Gabrysia (l.22) z Sandomierza
Autor: Super Express Emocjonująca była ta korrida! Teraz chcę zobaczyć, jak robimy Szwedom polski potop!

Gabrysia (l.22) z Sandomierza już marzy o polskim potopie. "A może by tak w Petersburgu przyjąć taktykę, jak w bitwie pod Kircholmem"? - zastanawia się dziewczyna. Najpierw udajemy, że uciekamy z boiska, zachęceni Szwedzi nas gonią, odkrywają się i nadziewają na miażdżący atak polskiej husarii. Zobacz Dziewczyny Super Expressu, które komentują mecze polskiej reprezentacji na Euro 2021.

Polski byk jest ranny, wściekły i bardzo niebezpieczny. Oj, nie chciałbym być w skórze tych hiszpańskich torreadorów — powiedziała nam Olga (l.25) z Władysławowa i nie pomyliła się! Polski zespół przyjął taktykę "na byka", Lewandowski uderzył głową, było gryzienie trawy, piłkarze pokazywali wielkie cojones!

Warto także zobaczyć: My już wiemy, czy Polska wyjdzie z grupy! Krzysztof, Wiktor i Olek wytypowali wyniki na EURO 2021 [WIDEO].

Tuż po meczu ze Słowacją niektóre kibicki jednak zwątpiły w biało — czerwonych. Zobacz komentarze Marioli (l.21) z Rembertowa i Laury (l.24) z Rzeszowa, a zapewniamy, że uśmiejesz się do łez!

Zobacz także: Polacy są wściekli. 10 powodów, żeby nie oglądać meczów reprezentacji. Komentery [WIDEO].

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze